Skocz do zawartości

Telefon jako źródło dźwięku


MAreve

Recommended Posts

Witam, zastanawiam się czy telefon Meizu MX4 pro, byłby dobrym źródłem dźwięku przy układzie stereo ?

"Meizu MX4 Pro ma być urządzeniem, które spodoba się fanom dobrego brzmienia. Sprzęt został bowiem wyposażony we wzmacniacz TI OPA1612, nowy zegar główny DAC i szereg innych technologii związanych z dźwiękiem Hi-Fi. Firma postawiła także na nowy system redukcji odgłosów dochodzących z otoczenia."

Co o tym sądzicie ?

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem takich źródeł muzyki, nawet ciężko mi sobie wyobrazić, puszczanie muzyki z tel. Wyjście słuchawkowe w tel jest wyjściem słuchawkowym, a nie klasycznym 2RCA, może, to dla niektórych to samo, ale... tel to tel. a wyjście słuchawkowe to wyjście słuchawkowe.
Kiedyś robiliśmy test z kolegą , muzyka ze smartfona i z odtwarzacza mp3 za ok 400zł podana na wznacniacz. Dźwięk był trochę lepszy z dedykowanego odtwarzacza mp3 , mimo że też po słuchawkowym.
To urządzenie z linka, wygląda na ciekawe, (szkoda że nie ma wejścia optycznego dla sygnału z audio z tv icon_wink.gif ), obróbka sygnału z tel.zajmie już się wewnętrzny dac tego Pure Jongo, powinno być lepiej dźwiękowo ( ciekawe jak parowanie urządzeń przebiega) .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki telefon nie będzie miał wyjścia cyfrowego, które mógłbyś podłączyć pod porządny DAC, to opowiadanie o dobrym dźwięku z telefonu jest bardziej fantazyjne niż "Bajki z Mchu i Paproci".
Bądźmy poważni moi drodzy, bo moja przepona ma swoją wytrzymałość i nie mogę się zbyt długo i często śmiać. Lekarz mi zabronił icon_cool.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...