Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
spinacz66

Yamaha RX-V479

Recommended Posts

Zamierzam kupić ten model jaką charakterystykę brzmieniową ma ten model w KD?
I jak przeprowadza sie kalibrację czy mikrofon stawia się na podłodze czy na fotelu gdzie się siedzi?
jaką długość ma mikrofon do kalibracji(ten model) bo u mnie jest 3,4-5m czy jak jest za krótki można używać przedłużaczy jack i czy przedłużacz+mikrofon musi mieć rzeczywistą długość jak u mnie 3,4m(razem) czy może być dłuższy i czy podczas kalibracji musi być cisza pytam bo to będzie mój pierwszy amplif z kalibracją?

Gra stosunkowo równo. Ładnie wysokimi tonami, bo wyraźnie a nie ostro. Musi być cisza. Mikrofon jest długi i powinno się go dawać na wysokości uszu. Ale stanu nie ma trzeba trzymać. Kalibracja się sprawdza.

W razie pytań lub wycen zapraszam

W przypadku Yamahy mikrofon umieszcza się w miejscu w którym będziemy mieli głowę podczas odsłuchu.. Są jednak amplitunery kd w których mikrofon umieszcza się np. w trzech miejscach i proces się powtarza. Dlatego uważam ze trzeba czytać instrukcję.

dzięki za info.A czy Yamaha ma funkcje wyłączenia toru video i menu ma po polsku?Bo chcę przepuszczać obraz przez swoje playery Panasa i Philipsa z dobrymi procesorami wizyjnymi? Jak ta funkcja się nazywa w Yamaszce?

479 nie obrabia sygnały wideo. Robi to dopiero 679. W tym modelu sygnal przelatuje po prostu przez przelotkę hdmi.

Nie ma Menu w jezyku Polskim, ale jest instrukcja i wszystko dziecinnie proste.

W przypadku wycen zapraszam

Dzięki za info bo na tym właśnie nie zależy aby obrabiał. A jaka on ma moc na kanał przy obciążeniu jednocześnie 5 kanałów na raz czy ktoś robił z was pomiary?

masz takowe wlasnie w audio. zarówno do 479 jak i 679.

nie wiem czy ten pomiar jest Ci do czego kolwiek potrzebny. Gdyby był razaco niski mozna by sie interesować ale kazdy pozostały wynik nie specjalnie wnosi do jakosci dzwieku.

Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować