Skocz do zawartości

Kino domowe, czy stereo do 14m2


Dejvo

Recommended Posts

Z góry wszystkich witam, ponieważ jestem nowy na forum
Od dłuższego czasu nie mogę sie zdecydować, czy wybrać do pokoju wzmacniacz z kolumnami stereo, czy może zestaw kina domowego. Ale bardziej bym się skłaniał ku temu drugiemu, ponieważ w 80% bedzie służył do ogladania filmów podpięty pod TV Samsung 3D.
Chciałbym uzyskac jakiś złoty środek, ponieważ miałem już plastikowe kino LG 1000W i grało całkiem ok, ale tak jakoś plastikowo
Do tego miałem jeszcze ampli JVC i zestaw 5.0 Jamo s416. Ten grał już całkiem ok, ale znowu brakowało niskich tonów i sceny. Ba nawet nie było takich efektów w filmach co w pierdziawkach LG, tam jak leciał helikopter to było słychać duzo fajniej jak w jamo, wiadomo sub robił też swoje.
Dlatego w nowym zestawie chciałbym, by bas zchodził nisko i było go słychać kiedy potrzeba.
Do wydania mam 2500pln
W stereo zastaniawiałem sie nad Denonem PMA720AE, plus Pearl 25
A do kina domowego nad zestawem Quadrall 6500, plus jakiś Amplituner


Co mozecie polecić?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Biorac Twoje preferencje pod uwagę proponuję wybór jednego z dwoch zestawów:
http://allegro.pl/denon-avr-x1200w-quadral...6022571852.html
http://allegro.pl/yamaha-rx-v479-quadral-q...6022572306.html

Oczywiście jesli mamy sie zmiescic w budzecie można te kolumny dobrać z elektroniką Denon X520 albo Yamaha 479. Jednak uwazam że warto dolozyc do wyzszych modeli, raz ze wzgledu na funcjonalność, dwa na nieco lepszy dzwiek przy stereo.

W razie pytań lub wycen zapraszam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...