Skocz do zawartości

Jakie głośniki stereo za max 500zł?


nuveeo

Recommended Posts

Witam serdecznie, od dłuższego czasu zastanawiam się, czy nie dało by się zrobić użytku z mojego zakurzonego amplitunera philipsa fr 986 KLIK. Przejdźmy do sedna sprawy, od razu zaznaczam że nie będzie to sprzęt używany do KD, chce to po prostu podłączyć pod PC i zastąpić w ten sposób taką o to mikro wieże KLIK. Głównie zależy mi na dobrym basie, którego czasem brakuje w tej mikro wieży. Na głośniki do amplitunera mogę przeznaczyć około 500zł, chodzi o jakieś stereo, ewentualnie subwoofer + 2 głośniki stereo. W tym momencie nasuwa mi się pytanie: czy będzie różnica pomiędzy tą mikro wieżą a amplitunerem? Czy jest sens inwestowania w to kasę? No i oczywiście jeśli tak to co polecacie z głośników? I jeszcze takie jedno off topowe pytanko:

Moc wyjściowa (RMS) : 2 x 75 W RMS
Moc wyjściowa : Moc muzyczna 2x150 W

Na co tu zwracać uwagę? Amplituner ma tylko 60wat na kanał, więc wydaje się gorszy od tej wieżyczki... jak to jest?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i błagam, nie krzyczcie icon_smile.gif)

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze amplituner ma na pewno większą moc.W mikro wieżach z zasady zawyża się parametry.Tego i tak nikt nie sprawdzi a kiedy stoją rządkiem w markecie klient kupi tą ładniejszą i o większej mocy.Fajne głośniczki do tego amplitunera to Mission 31 ,przekraczają budżet ale może trafiłbyś je z drugiej ręki.Warto poszukać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...