Skocz do zawartości

Pioneer VSX 917S v Yamaha RX661 prosba o pomoc


take_death

Recommended Posts

Co myślicie o tych zestawach? Onkyo, Pionieer, Yamaha, czy SONY?

Onkyo DV-SP405B, TX-SR505B, Klipsch F-1HT-B
http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowe...-b-czarny.bhtml

Czy
Pioneer DV-400V-K VSX-917V-K Jamo S606HCS3
http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowe...-s606hcs3.bhtml
czy może
Yamaha DVD-S559, RX-V559, NS-8900, NS-P8900
Albo
Yamaha RX-V661 + DVD-S661+ Jamo 606
http://audioplaza.pl/go/_info/?id=3770

Byłem zdecydowany na Pioniera ale Onkyo choć wygląda kiepsko to chyba nieźle dudni, jest jeszcze zestaw Onkyo z Quadralami Czy rzeczywiście usłyszę różnicę w sklepie po podłączeniu (jeśli sprzedawca będzie łaskawie to zrobi) w tym tumulcie i szumie?

Zastanawiam się też nad SONY np. amplituner Sony STR-DB798/S (mam CD Sony) + np. głośniki Jamo 606.

Wiem, że te zestawy były omawiane i mogę przynudzać ale chciałbym jakiś jasnych porad. ;)
Zastanawiam się też nad SONY np. amplituner Sony STR-DB798/S (mam CD Sony) + np. głośniki Jamo 606.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsłabsze, ale i najtańsze w tym zestawieniu są kolumny Quadral Quintas 500 (i mocniejsze, czterogłośnikowe QQ 700).
Co do ONKYO - często w podobnej cenie (ew. minimalnie drożej) pojawia się mocniejszy (i wg mnie duzo ładniejszy) o rok starszy model SR-604, no i warto się na niego skusić.
Pozdrawiam
PS. Potrzebujesz calego zestawu - bo napisałeś też o samym amplitunerze SONY?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Na temat Sony zastanawiałem się w kontekście tego, ze mam stare CD Sony i myślałem, ze ampli będzie lepiej pasował marki Sony, a opinie o nim nie są najgorsze, chyba icon_smile.gif)
Niestety dylemat co ma kupic zostaje nierozstrzygnięty. Być może to nie takie proste, bo wszystkie są dobre, ale wiecie potrzebuje SUBIEKTYWNEJ opinii, bo jestem laikiem technicznym.
Zastanawiam się ciągle nad moim starym wzmacniaczem stereo SONY F-117R czy mogę go wykorzystać, lub bardziej fundamentalne pytanie czy kupując Amplituner w cenie powyższych - nie pogorszę sobie sprawy czyli dźwięku?!?!?!

Czym dłużej myślę i czytam, tym mam większe wątpliwości. A kino jest u mnie tylko dodatkiem do muzyki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Nie uzyskałem do tej pory odpowiedzi na tym forum choć podobno tylu tu specjalistów.
Oczywiście mogą być subiektywe odczucia i opinie. Który byście polecili.
Dodam, że będzie służył głownie do słuchania muzyki.

Dodam że jestem raczej zdecydowany na głośniki Jamo 606.
Do tego DVD tych samych firm. CD zostaje stary Sony. icon_cool.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...