Skocz do zawartości

Hifi do 6 tysięcy, nowe - doradźcie.


piotera3

Recommended Posts

Witajcie. Jestem tu nowy, dlatego witam wszystkich. Zarejestrowałem się, ponieważ szukam sprzętu HIFI do domu. Potrzebuję amplituner stereo, plus głośniki. Przeważnie słucham muzyki rozrywkowej, interesuje mnie naturalne brzmienie, bez podbijania ekstremalnie jakiś części pasma. Cena - do 5-6 tysięcy, ale chcę żeby sprzęt był nowy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
jeśli zależy Ci na nowoczesnym, uniwersalnym systemie, proponuję zestaw zbudować na bazie amplitunera sieciowego Onkyo TX-8150 lub Yamaha R-N602. Yamaha jest bardziej rockowa, eksponując skraje pasma. Onkyo jest równiejsze, bardziej dokładne, analityczne, oferuje krótszy, ale lepiej kontrolowany bas.
Kwestia wyboru kolumn zależy od wielkości pomieszczenia. Jeśli jest to salon wielkości 20-30m2, na pewno bardzo dobrym rozwiązaniem będzie polski zestaw Pylon Audio Sapphire 25. Jeśli masz większe pomieszczenie, spójrz na model większy Sapphire 31. Bardzo dobrze sprawdzą się także kolumny Monitor Audio Bronze 6 oraz Dali Zensor 7. W najbliższych dniach do naszej oferty wejdą najnowsze, włoskie zestawy Sonus faber Principia. To trochę powyżej budżetu jednak jakość dźwięku, projekt wizualny oraz prestiż marki są bardzo wysokie, temat do przemyślenia.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...