Skocz do zawartości

Jaki amplituner wybrać


KURNACIU

Recommended Posts

Witam

Pisze na forum bo coś mnie podkusiło żeby sprzedać Yamahe rx-v863, i mam dylemat co na zastępstwo.

Mam zestaw JBL E100 E35C E30 E250P i pokój 20m2 + druga strefa 15m2 JBL E60 dla dzieci.

Lubie zrobić głośniejszą imprezkę w domu jak i obejrzeć dobry film dlatego taka konfiguracja mi do tej pory odpowiedała.

Mam na oku rx-v3067 rx-v2065 rx-v3900(bez drugiego pilota i mikrofonu) wszystkie używane.

Z góry dzięki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na jakości dźwięku i mocy, spójrz na pewno na amplitunery Anthem MRX-310 oraz MRX-510 oraz Cambridge Audio 751R. To urządzenie, skonstruowane przede wszystkim pod kątem świetnej jakości, wysokiej rezerwy prądowej oraz wyjątkowo skutecznej kalibracji akustyki pomieszczenia. Pewnym ograniczeniem jest brak funkcjonalności sieciowej.
Z bardziej masowych marek namawiam na odsłuch Onkyo TX-RZ900.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A co myśicie między rx-a 1030 a rx-v3067

Z tego co zauważyłem przy 1030 mogę zrobić 7.1 i podłączyć przód bi-amp ale troch jest slabsza a 3067 ma wyjścia surround back i bi-amp w jednym i jest mocniejsza.

Może i e100 nie jest to cud jakościowy ale póki je mam muszą grać w kinie jak i w stereo i dlatego chciał bym dać im troch wiecej mocy niż dawała v863
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...