Skocz do zawartości

Ciężkie brzmienie - naprawdę dobrze zrealizowane płyty Cd


Recommended Posts

Dnia 8.10.2021 o 09:01, nowy78 napisał:

Też jestem w fazie zapoznawania się z ich twórczością i... jestem pod coraz większym wrażeniem. Zaj..te :) Wydali cztery albumy. Na ostatnim już delikatniej na wokalu, ale nadal to świetne gitarowe granie.

 

 

Wpada w ucho, nigdy ich nie słyszałem 🙄

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2021 o 19:15, maxredaktor napisał:

U mnie w tym utworze bas jest - powiedziałbym - umiarkowany. Ale w sumie mi to nie przeszkadza,

Sprawdziłem z ciekawości na Tidalu. Jest tu jakiś remaster (z okazji 30-lecia płyty Turbo) i rzeczywiście brakuje kopa, dociążenia. Czy to jednak nie estetyka tamtych czasów? Brzmi to jak pop, glam-metal, etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lechique napisał:

Sprawdziłem z ciekawości na Tidalu. Jest tu jakiś remaster (z okazji 30-lecia płyty Turbo) i rzeczywiście brakuje kopa, dociążenia. Czy to jednak nie estetyka tamtych czasów? Brzmi to jak pop, glam-metal, etc.

No tak trochę płasko brzmi moim zdaniem, aż kolumny trzeba do ściany przysunąć ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, nowy78 napisał:

Po sporym spowolnieniu powrót do pełnej prędkości :D Nowy album Archspire już dostepny:

 

 

Na 2 pierwsze przesłuchania wychodzi, że to bardzo dobra płyta. 30 kilka minut i akurat w punkt! Świetne są te zwolnienia.

W ogóle ostatni tydzień obwitował wiele mocnych i dobry wydawnictw. Nie zdążyłem się jeszcze dobrze osłuchać z Archspire, a tu w kolejce czeka nowy Mastodon, First Fragment czy Whitechapel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 3.11.2021 o 19:57, lechique napisał:

Na 2 pierwsze przesłuchania wychodzi, że to bardzo dobra płyta. 30 kilka minut i akurat w punkt! Świetne są te zwolnienia.

Tak, z każdym kolejnym przesłuchaniem coraz bardziej dostrzegam jej kunszt. Świetna płyta.

Natomiast po dzisiejszym jej przesłuchaniu, przypomniało mi się takie:

Dość trudne dla sprzętu ;) 

Edytowano przez nowy78
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, nowy78 napisał:

Tak, z każdym kolejnym przesłuchaniem coraz bardziej dostrzegam jej kunszt. Świetna płyta.

Natomiast po dzisiejszym jej przesłuchaniu, przypomniało mi się takie:

Dość trudne dla sprzętu ;) 

O Panie Dzieju... co tu sie wyrabia? :) Metal symfoniczny z deathem? Muszę to na spokojnie przetrawić.

A propos Archspire to nie znałem ich wcześniejszych dokonań także cofam się w dyskografii i takie Relentless Mutation to jest dopiero materiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...