Skocz do zawartości

Denon DRA-F109 + DCD-F109


borys

Recommended Posts

Słuchałem ze dwa razy modelu mr4, tak jak potem BX5. MR są odrobinę mniej rozdzielcze, mniej dokładne w całym paśmie, co nie znaczy, że nudne czy mdłe, nie bo grały całkiem żywo, plastycznie, ciepło jednak BX były ciut dokładniejsze.
Zaryzykuję może takie obrazowe porównanie że BX od MR były o jedną kreskę dokładniejsze, bardziej błyszczące w prezentacji muzyki, choć ogólny balans tonalny był podobny, natomiast bronze2 od bx2 są dwie kreski dokładniejsze, ale też kreskę twardsze, szybsze i zimniejsze w basie i średnicy.
Oczywiście subiektywnie .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Borys napisz do mnie o cenę. Zrobię ci dużo niższa cene za nowe bronze 2 w takim kolorze jaki chcesz.
Różnica z seria bx jest na korzyść nowych bronze.
Różnica z mr jest olbrzymia i tamtymi kolumnami wogole sie nie interesuje.

Mogę ci wysłać kolumny do domu. Posłuchasz sobie spokojnie w swoich warunkach. Jak podejda to zostawisz jak nie to odeślesz.

Najlepsze rozwiązanie.
Co ty na to?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Powiem Wam że brzmienie MR2  

1 minutę temu, borys napisał:

 

 

Powiem Wam że brzmienie MR2 pod pasowało     mi, fajna nie jaskrawa góra chodzi o to że nie piszcząca nie wiem jak to profesjonalnie się określa, Basu też jest wystarczająco przynajmniej przy mojej muzyce. Moi

8 minut temu, borys napisał:

Powiem Wam że brzmienie MR2  

 Gdzie jest stary wygląd forum, mój systezator mowy wariuje.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzień dobry,

Jestem użytkownikiem zestawu Denon DRA - F109. Posiadam również kolumny dostarczone/dedykowane do tego zestawu przez producenta a krytykowane przez dyskutujących w tym temacie. Jakoś nie dostrzegam "złego" brzmienia/wad tych kolumn. W małym pomieszczeniu świetnie się sprawdzają. Słucham tych samych płyt na różnym sprzęcie/kolumnach u znajomych i nie dostrzegam wad ;) W zestawie Denona, w opcjach, jest taki punkt: Optymalizacja głośników fabrycznych. Należy ustawić na: ON. Jeśli podłączymy inne, nie fabryczne, należy zmienić na: OFF.

Edytowano przez DRA-F109
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam MR1 i muszę powiedzieć, że coś w ich brzmieniu jest. Połączenie szczegółowej góry z przyjemnymi niskim tonami płynącymi z polipropylenowej membrany jest bardzo udane. Efektowne, ale nie męczące. Można słuchać godzinami (i tak robię;). Jeśli komuś nie przeszkadza marny wygląd, to warto posłuchać.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...