Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz z ciepłym dźwiękiem


grzegorz39

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym się doradzić jaki wzmacniacz stereo gra ciepłym dźwiękiem. Takim jak kiedyś grały nasze stare unitry ,toski i diory. Chciałbym model z pilotem,ale nie koniecznie, Może być używany-jak najbardziej. Słyszałem, że denony są podobne... Pokój 50m.kw. Muzyka: pop, rock, czasem żona disco-polo..Cena-może do 1000zł. .Dzięki za podpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kolumny do wymiany to ciezko dobrać wzmacniacz.
Ale w tym budżecie poluj na używany NAD 326 BEE Harman HK 680 (nie daj sie naciagnac cena 700-800zł) widziałem ceny pokroju powyzej 1000, nieporozumienie, Denon PMA 1500 AE, bardziej neutralny, pewnie coś byś utargował ale cena i tak powyzej budzetu.

Moim zdaniem najpierw wybierz kolumny. Może one będą grały już takim dźwiękiem że nie będziesz potrzebował ocieplać wzmacniaczem.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości, ciekawe który wzmacniacz gra cieplej i z mocniejszym basem - Nad 326 bee czy Denon Pma 720 ae ? icon_wink.gif W niektórych testach przeczytałem , że Denon ma mocniejszy bas od tego Nada ale czy napewno ... ? S4Home i forumowicze , słyszałeliście może te dwa wzmacniacze i moglibyście porównać?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opinią, że najpierw trzeba by wiedzieć jakie będą kolumny, ponieważ one najbardziej wpływają na dźwięk.

Jeśli chodzi o wzmacniacze ocieplające dźwięk z mocnymi niskimi tonami, to polecam Advance Acoustic MAP 105 lub Xindak A 06 (bardziej ze względu na duże, mocne niskie tony.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...