Skocz do zawartości

Kolumny do Yamaha rx v773


Tomik76

Recommended Posts

Witam jakiś czas mnie nie było, wreszcie kupiłem kolumny i postanowiłem podzielić sięz wami swoimi wrażeniami. Po odsłuchach MA BX6, Dali Zensor7 , wybór padł na dali i nawet z moim amplitunerem yamaha grają świetnie. Grają bardzo szczegółowo, mają świetną stereofonie i szeroką scenę. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. W przyszłości planuje zakup wzmacniacza, więc licze na wasze propozycje icon_smile.gif . Pozdrawiam.
A zapomniałem dodać że kolumny kupiłem używane.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym sobą gdybym tego nie napisał, wszak jestem F..... Angel. icon_twisted.gif
Mogłeś mieć za te pieniądze lepsze kolumny, wybrałeś bardziej popularne.
Co do wzmacniacza, pewnie zrobisz podobnie.
Czy będzie dobrze grało? Tak, na pewno.
Czy mogło/mogłoby grać dużo lepiej? Ależ oczywiście, gdybyś posłuchał kogoś bardziej doświadczonego. Nie będę wskazywał palcem kogo icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, rozumiem. Czyli słuchałeś wspomnianych kolumn ESA, Audio Academy I RLS, ale wybrałeś Dali Zensor 7 uznając je za lepsze?
No to przepraszam, bo myślałem, że nie słuchałeś i wybrałeś popularniejsze.
Cóż, pomyłka ludzka rzecz.
Myślę jednak, że w tej sytuacji nie będziesz chciał znać mojej opinii, bo przecież Ty wybrałeś lepiej a ja proponowałem gorsze kolumny icon_sad.gif
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...