Skocz do zawartości

Zakup amplitunera wiekowego jak i nowego.


Gibon

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie jest to mój pierwszy post na tym forum icon_smile.gif
Zmieniłem warunki mieszkalne, więc mogę sobie pozwolić na KD do tej pory tylko Soundbar.

Na tą chwilę zakup KD do sypialni później do salonu, do sypialni szukam starszego amplitunera za mniejsze pieniądze z HDMI do kwoty 500 / 700 zł (im mniej tym lepiej) - kolumny głośnikowe już są - Jamo S428 HCS3 zestaw 5.0 (darmówka więc nie wybrzydzam )

Wyczytałem gdzieś, że stara Yamaha rx-v440 dobrze grała i miała dobry bas - osobiście lata temu miałem Yamahe rx-v450 i tam basu bez suba nie było, co prawda głośniki marketowe Eltax icon_smile.gif Skłaniam się ku zakupowi na alledrogo - Onkyo, Yamaha może Denon, aby ładnie grało i będzie koloru jasnego.
Czy możecie coś polecić do podanej kwoty ?

Salon 18 m2 prostokąt otwarty na kuchnię 8 m2 - temat na dalszy plan - tu akurat już chyba dokonałem wyboru - Onkyo tx-nr646 ale wiadomo, że za chwilę będzie premiera tx-nr656, więc czekam. Głośniki tu jeszcze nic nie wybrałem - zapotrzebowanie to pół na pół filmy i muzyka po równo do kwoty 2500zł za kpl.

Z góry dziękuje za informację i poświęcony czas icon_smile.gif
Gibon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja to jestem typowym laikiem icon_redface.gif
ale doczytałem w instrukcji DENON AVR X1200 że obsługuje 2 strefy , więc możesz oglądać sobie film, a w drugim pokoju słuchać radia albo jakiejś płyty.
może ampli innych firm też tak mają , tego nie wiem.



Supian - dzięki wiem, że są tego typu opcje ale jednak wolę zakup 2 kpl KD.
Czekam na podpowiedź odnośnie wyboru dobrego lecz nie nowego ampli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...