Skocz do zawartości

Czy da sie cokolwiek z tego zrobić ?


Recommended Posts

Od razu mówie że raczej jestem laikiem w tych sprawach mam zestaw 2 kolumn skytec z czego jedna ma wbudowane potencjometry odtwarzacze itp. niedawno znalazłem w piwnicy starą kolumne samochodową i dwa luźne głośniczki po 60 watt'ów jak podłączałem na luźno te 2 głośniczki do kolumny aktywnej normalnie działały(wiadomo jak na brak obudowy) jednak gdy podłączyłem tą kolumne basową nie odpowiadało . Moje pytanie brzmi da sie coś z tego zestawu zmajstrować? Nie moge wysłać załączników tutaj bo zdjęcia są za duże także wysyłam linki do zdjęć
http://imgur.com/a/Z7h63
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Lepiej zostaw kolumny aktywne tak jak są.

Raczej nie ma co z tym zrobić - głośników samochodowych nie wykorzystasz jako uzupełnienie kolumny aktywnej.
Lepszym wyjściem będzie zakup używanych kolumn (jeżeli masz normalny amplituner/wzmacniacz stereo czy kina domowego), albo po prostu lepsze głośniki komputerowe-jeśli Twoje aktywne nie podobają się Tobie.

Pozdrawiam.
PS. Usunąłem 2 niegrzeczne wypowiedzi poprzedników, które nic nie wnosiły do tematu wątku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...