Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe do 1000-1600


konkretny

Recommended Posts

Jeśli twierdzisz, że Rotel dobrze zagra z AE, to nie mam powodu by myśleć inaczej. Wiem, że masz dobry i wysublimowany słuch a byle co Cię nie zadowala. Wobec tego i ja popieram.
Co do AA MAP 105, wiesz, że bardzo go lubię. Tylko czy nie będzie za mało żywiołowy do muzyki jakiej słucha Konkretny? W jego odczuciu?
Z drugiej strony choć gra dość miękko, ciepło, gładko oraz niezwykle muzykalnie, to przywalić potrafi bez kompresji a basisko ma mocne.
Pewnie Acoustic Energy podkręciłyby tempo szybkością, werwą.
Można ewentualnie później jakby coś jeszcze rozjaśnić i przyspieszyć odpowiednim okablowaniem. I wymienić zworkę na lepszą. Używałem do tego srebrnego interkonektu, ale można zrobić tanią zworkę z dobrych wtyków i srebrnego drutu choćby od Sonus Oliva. Sprzedawali kiedyś na metry. Duża różnica. Ten wzmacniacz jest trochę niedoceniany, bo nie wali w łeb jak Yamaha. Ale jak się go trochę dopieści... icon_cool.gif
Próbowałem różnych rzeczy. No i oczywiście kabelek zasilający. A jeszcze jak się da złocony bezpiecznik, to wszystko zyskuje na mikrodynamice, oddechu. A wysokie tony zyskują na nośności.
Mam jeszcze gdzieś taki bezpiecznik, mogę odstąpić tanio.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...