Skocz do zawartości

czy sub zda egzamin


piorko

Recommended Posts

Witam wszystkich. Jestem posiadaczem lektorów 8 i onkyo 8150 no i niby zle to nie gra ale... Po prostu brakuje mi naprawde niskich,tłustych basów. Lektory same z siebie grają dosc basowo ale to nie ten pulap. Siedząc nawet przy glosnikach 2.1 do laptopa czuje roznice. Po prostu lektory nie schodzą tak nisko,na papierze 38Hz,są tez utwory w ktorych nie lapia go wogole lub slabo ze względu na to. Z racji tego ze onkyo ma wyjscie na sub raczej sie na niego zdecyduje. Poradzcie cos w tym temacie prosze. Z racji na wymiary pomieszczenia ok 37mk mam na uwadze dwa cudenka ..velodyne eq max 12 i rel t9,a rodzaj sluchanej muzyki to szeroko rozumiana rozrywkowa,kwota jak mozna zauwazyc ok 4tys. Z gory dziekuje za podpowiedzi,opinie itp. Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że sub w Twoim przypadku był by idealnym rozwiązaniem. O tym jaki byłby dla Ciebie najlepszy możesz tak naprawdę przekonać się tylko Ty sam. Kolumny które masz schodzą nisko z basem i chyba nie tu tkwi problem. Podejrzewam ze oczekujesz dość ekstremalnych wrażeń basowych. I tu sadzę że Velodyne EQ Max 12 sprawdzi się lepiej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by tak to nazwac,lubie ten ruch powietrza😀ale tez pamietam sytuacje kiedy to brat wlączyl jakis kawalek na swoim systemie niezbyt mocnym ale z sub,ktorego ja na moim nie moglem odtworzyc nawet ustawiajac 8 na basie w onkyo,zwykle rytmiczne tzw łupanie owszem-szyby drzą. Tak wogole to ustawic to by nalezalo do najnizszych zejsc lektorow czy np do 50hz z lekką zakladką? No i kwestia podlączenia,nie bedzie z tym problemów? Dzieki serdeczne za odp i pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 2 modele zasługuj nie bez powodu na uwagę. Jeśli miałbyś możliwość wypróbować to warto brać pod uwagę i inne subwoofery. Przy pewnym połapie cenowym zwykle możliwości sprzętu są większe. Można jednak sporo zapłacić za coś co gra dość przeciętnie. Odradzał bym suby Dali. Możesz się rozejrzeć za subem takim jak PARADIGM SEISMIC.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...