Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
justys

zniszczony sprzęt

Recommended Posts

Cześć, nie mogłem znaleźć nigdzie takiego tematu więc pisze tutaj. Ostatnio pożyczyłem koledze laptop. Oddał po trzech dniach zalany.... chce od niego jakieś rekompensaty za to zniszczenie, ale kolega twierdzi ze nic mu nie udowodnię i równie dobrze sam mogłem sobie zalać ten komputer. I teraz mam problem, czy jest może tutaj ktoś kto zna się na prawie i może mi pomóc? Pisałem na jednej stronce już o tym, ale na tym forum często siedzę i wiem że tutaj ludzie potrafią pomóc. Chciałbym od niego tylko zwrot pieniędzy za naprawę...

Poruszone kwestie nie są przedmiotem działalności tego forum. Na tym forum ludzie „potrafią pomóc”, ale w sferze audio.
Takie pytanie proszę zadać na forum prawnym, choć też nie jestem pewien, czy ktokolwiek pokusi się o odpowiedź, szczególnie że problem nie dotyczy tylko sfery prawnej, ale również relacji międzyludzkich.

No i mam nadzieję, że pożegnałeś tego kolegę na wieki. Czasami taki wypadek mówi nam z kim mamy do czynienia.
Oczywiście popytaj na jakimś forum prawnym. A goguś może jeszcze kiedyś wpadnie Ci w ręce. Życie jest pełne niespodzianek.
Pozdrawiam i życzę pozytywnego rozwiązania problemu. I jak najmniej takich "kolegów" oczywiście.

Wydaje mi się, że się nic nie da zrobić w takiej sytuacji, bo kolega jest cwany i doskonale wie, że nie masz dowodów na to, że pożyczyłeś mu w pełni sprawnego laptopa. Szkoda tylko, że masz takiego "kolegę", ja to bym się chyba ze wstydu spaliła, gdybym zepsuła coś pożyczonego i udawała, że nic się nie stało icon_neutral.gif

AnnaAnia wydaje się, że już wcześniej udzielono Koledze odpowiedzi. Twój wpis nic nie wnosi do tematu. Zapraszam do merytorycznej wymiany zdań na forum.
Zamykam ten wątek, który nie ma nic wspólnego z tematyką forum, aby nie generował dalej tego typu nic nie wnoszących wypowiedzi.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować