Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ghost886

Jakie zamienniki uszkodzonych głośników/ jakie części do regeneracji Fisher STE 191?

Recommended Posts

Witam.
Posiadam Kolumny głośnikowe Fisher STE 191. Uszkodzone są w nich głośniki:
• Niskotonowe 4x (HA 20/1134) 4ohm. Dwa głośniki posiadają uszkodzone zawieszenie górne. Dwa kolejne próbował naprawić poprzedni właściciel, wymienił on membrany z cewkami, ale dolne zawieszenie jest za małe i są krzywo zamocowane (ocierają cewki).
• Średniotonowe 2x (HB 10/1028) 8ohm. Jeden głośnik pozbawiony jest membrany i cewki, drugi posiada uszkodzone górne zawieszenie.
• Wysokotonowe 2x (HG 2,5/1308) 8ohm. Jeden jest uszkodzony (odpadła membrana), drugi ma naderwaną membranę.

Myślę, że w dwóch głośnikach niskotonowych wystarczy przykleić nowe górne zawieszenie, ale nie wiem z jakich głośników je dobrać. W dwóch kolejnych nie wiem czy wymienić membrany z zawieszeniami i cewkami (nie wiem od jakich głośników będą te części pasowały) czy kupić nowe głośniki (jakie?).
Nie wiem czy w głośnikach średniotonowych wymienić głośniki na nowe (na jakie?) czy kupić membrany z cewkami i zawieszeniami (również nie wiem od jakich głośników będą te części pasowały)?
Jakie nowe głośniki kupić w miejsce głośników wysokotonowych?
Proszę o pomoc.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować