Skocz do zawartości

Creative Sound Blaster X-FI Surround 5.1 Pro


Recommended Posts

Witam,

chciałbym poprawić jakość dźwięku w moim laptopie. Stąd moje pytanie czy kupując zewnętrzną kartę dźwiękowa Creative Sound Blaster X-FI Surround 5.1 Pro usłyszę jakąś różnicę w głośnikach czy należałoby również wymienić głośniki. Obecnie używam karty dźwiękowej zintegrowanej w płytę główną laptopa oraz głośniki Logitech z200, czyli dość słabe.

Najczęstsze zastosowanie karty to odtwarzanie muzyki w standardzie stereo, nie ma mowy na razie o wykorzystaniu karty Creative do innych celów np. dźwięk wielokanałowy, ze względu na głośniki.

Czy opłaca się wydawać ok 200 złotych na takie pzedsięwzięcie? nie jestem jakimś audiofilem, po prostu chciałem poprawić nieco jakość dźwięku niezbyt dużymi nakładami. Czy to ma sens? Czy może macie inne pomysły? Jakieś propozycje?

Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicę będzie słychać na pewno, ale ile Ty z tego usłyszysz to inna sprawa.
Jeśli nie jesteś "obsłuchany" to na takim sprzęcie możesz nie usłyszeć żadnej różnicy.
Osobiście uważam że inwestycja 200zł do tych głośników jest nieopłacalna.
Lepiej dozbieraj kasę i kup zestaw 2.1, to da dużo większy skok jakościowy niż lepsza karta do głośników, które teraz masz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...