Skocz do zawartości

Ciekawostki aukcyjne i giełdowe, czyli sprzęt sprzedawany na allegro, eBay, hi-fi.pl, itp.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Hej, w tej cenie stwierdziłem że ich spróbuję u siebie z czystej ciekawości, ale niestety w żadnym że sklepów nie da się ich kupić 🙁 w każdym razie dzięki za dobre chęci 👍
 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2021 o 19:22, Asia napisał:

Bo to jest trochę taki myk. Kolumna jest jedna, a "system" sprzedaje parami - dlatego się nie da kupić.

Dotknęło mnie to trochę wcześniej w sieci Euro....

Kupiłem więc Tannoye XT6F ale jedna z kolumn grała wyraźnie ciszej od drugiej i zwróciłem towar.

Po sensacjach kolegów ze wzmacniaczami Magnat z tej sieci trochę mi optymizm zmalał.

P.S. - cytat miał być do marcinmarcin

Edytowano przez m@sZ3k
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2021 o 19:22, Asia napisał:

Strasznie dobra promka to była, i strasznie dobre kolumny. Ledwo sie powstrzymalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, JaZz napisał:

 

Podobno ciężko było kupić. Ktoś z forum próbował w ME i nie dało rady.  W sensie że wrzucił jedna sztukę do koszyka a drugiej już się nie dało. 

Też próbowałem. Fyne w sklepie kiedyś mnie nie zauroczyły, ale stwierdziłem że za pół ceny dam im szanse u siebie pograć. Niestety nie dalo się ich kupić ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To ja coś z przeciwnego bieguna. https://allegro.pl/oferta/zestaw-kolumn-2szt-do-kina-domowego-3x-6-5-500w-10113822031

600zł za dwie sztuki... Moc wyjściowa: maks. 500W, Moc wyjściowa 250W, Pasmo przenoszenia 20Hz- 20000Hz.... Wymiary (dł. X szer. X wys.) 242x 315x 1096mm... itd.

Widać ewidentnie że te kolumny wymiatają :D Odliczając koszt importu i ogólnie koszty sprzedaży... Jak za taką kwotę skośnookie w ogóle dały radę złożyć cokolwiek to nie mam pojęcia. Aż się boję spytać czy można prosić o odsłuch. Przesyłka smart gratis :D

 

2cad98764a56bb1fc9bad9e6a43d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, HQ150 napisał:

Popatrzcie jaki zestaw można kupić za 2500 zł. Same wysokotonówki to prawie 1200zł. Gdyby to nie było tak daleko ode mnie to już bym po to jechał.
https://www.olx.pl/d/oferta/audiofilskie-kolumny-wzmacniacz-lampowy-CID99-IDK555e.html

Nie jestem specem, ale 4 omy na kolumnach i wzmacniacz lampowy to przypadkiem nie jest zbyt udane połączenie? Ja mam blisko, ale ten rodzaj sprzętu zbyt mocno odbiega od moich preferencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...