Skocz do zawartości

Ciekawostki aukcyjne i giełdowe, czyli sprzęt sprzedawany na allegro, eBay, hi-fi.pl, itp.


Recommended Posts

6 minut temu, tomek4446 napisał:

Zaaaraaaz , kolejność jest taka , najpierw wyciąg z konta ....... , bo wiesz , to nie są tanie rzeczy :)

No wiem, wiem.... Dlatego wysłałem beczkę solonych śledzi i kilka wędzonych łososi na adres Twojej firmy. Chłopaki chyba ogarną bo słyszałem, że wczasujesz 😉 Mam nadzieję, że rozliczenie w naturze będzie OK? 🤣

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinmarcin dostałeś potwierdzenie przyjęcia zamówienia na mailla ? Jak tak to sądzę , że zamówienie zostanie zrealizowane. Na RME np. były normalne zapisy w Salonach. Po prostu takie czasy , że nikt nie wie ,kiedy producent wywiążę się z dostawy. W mojej branży też mam spore problemy , mam podpisane umowy z klientami z  terminem realizacji i nagle dostaję np. informację od producenta , że w związku z brakiem jakiegoś komponentu , wszystkie terminy dostaw wydłużają się o dwa tygodnie. I nic nie jestem w stanie z tym zrobić , odsetki karne płacę ja jako sprzedawca , a nie producent.

Ale nie snujmy czarnych scenariuszy , będzie dobrze. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maxredaktor napisał:

Już są po 2500.

Jak to? @tomek4446 to ile tych śledzi wysłać żeby dostać te Fyne Audio bez cen zwyżkowania? 😉

No dobra.... Koniec żartów. Też zamówiłem w promocji ale nie u Tomka... Bo szkoda mi tych moich śledzi 🤣

Mam Audiolaba i może mi się przydadzą Fyne Audio w sypialni. Za canę z promocji chyba warto spróbować? 😉

Napisali, że realizują zamówienie 🤓

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MariuszZ napisał:

No cóż... "w razie czego" chyba będę musiał rezerwację apartamentów dla Tomka przesunąć na kolejny sezon

Jak to na przyszły sezon ? Właśnie przed chwilą rozmawiałem z żoną , że meldujemy się u Ciebie 6-tego września. Acha , tym razem pamiętaj o jacuzzi , i zrób coś by wreszcie sprzątnęli piasek z budowy tego zbiornika wodnego , Bałtyk , czy jakoś tak się nazywa. Bo dojść do wody normalnie nie można. :) 

A , i meble dojadą po południu , to postaraj się Mariusz , by nikt od rana nie zablokował miejsca :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Asia napisał:

Khe, khe, przypominam w razie czego, że matka sukcesu jest tylko jedna...

@MariuszZ , @marcinmarcin nie wiem czy to ważne , ale ja wpis Asi rozumiem tak : cena kolumn jest obniżona o 50% dla sklepu , ale drobnym druczkiem jest , że drugie 50% to marża Asi. Jednym słowem jak śpiewał Jan Kaczmarek " Bilans musi wyjść na zero "  :) 

Reasumując , zupełnie nie rozumiem z czego się Panowie cieszycie :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Asia napisał:

Chyba, że wreszcie będzie dobrze w sypialni... grać 😁.

Niegrzeczna. Sugerujesz, że do tej pory słabo grało? 😉

No zdarzały się w sypialni koncerty "unplugged" 🤣, czasami a capella "na wiele głosów", często z wizją, z TV ale sugerowanie poprzez stwierdzenie "wreszcie będzie dobrze", że było źle jest nie fair. 

Poza tym gra mi dobrze w salonie, pokoiku muzycznym, samochodzie, a nawet w kuchni i łazience to czemu ma nie grać jak wszędzie również w sypialni? 

Może niektórym wystarcza granie w salonie, mi nie i chyba pomyślę jeszcze o jakimś secie w garażu 😂

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie może i wywołuję dyskusje nie na temat, ale z pewnością jest "good vibration".
Taki chwalipost 🤣.

A co do, że nie było dobrze... Może nadinterpretacja... Ale skoro się szuka odmiany to chyba nie oznacza zadowolenia ze stanu obecnego?

 

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...