Skocz do zawartości

Ciekawostki aukcyjne i giełdowe, czyli sprzęt sprzedawany na allegro, eBay, hi-fi.pl, itp.


Recommended Posts

8 minut temu, kaczadupa napisał:

Ps. Seba, czegoś się nie domysliłem/nie wiem? 

Nie zapominaj, że ja też jestem sprzedawcą 😉. Dla mnie to wielce podejrzane, że ktoś ni stąd ni zowąd wyskakuje po 2 latach z zamkniętymi oryginalnie kolumnami. Skąd je ma? Dlaczego je sprzedaje? Ostatnio trafiłem na olx na faceta, który zajmował się kiedyś dystrybucją ATC w Polsce, i który odgrzebał w piwnicy kilka starszych par między innymi scm7, ale on bez problemu wysłał mi zdjęcia swoich paczek (tak na marginesie, dzis jedzie po nie kolega z forum). A tu - jedno zdjęcie ściągnięte z internetu, 2 zdjęcia kartonu, dla mnie trochę mało, żeby kupić w ciemno 🙂. Aczkolwiek jeśli wszystko jest ok, to cena w porównaniu z kefami ls50 (bez mety), moim zdaniem bardzo fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Asia napisał:

Asia, a słuchałeś tego wzmacniacza? Mnie natomiast strasznie WIZUALNIE podoba się ten wzmak 🙂

 https://m.olx.pl/d/oferta/pathos-classic-one-mkiii-wzmacniacz-CID99-IDMHzK1.html

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...