Skocz do zawartości

Ciekawostki aukcyjne i giełdowe, czyli sprzęt sprzedawany na allegro, eBay, hi-fi.pl, itp.


Recommended Posts

https://www.olx.pl/d/oferta/kondycjoner-sieciowy-isol-8-CID99-IDI3jtH.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=7

Cyt. Znacznie minimalizuje wąchania jakości prądu w sieci. Że przewody grają lub nie to już nie ma z kim gadać bo ostatnio odstrzał dzików był profesjonalnie przeprowadzony na forum. Ale węch? Kino 7D? Obsmarkałem się ze śmiechu przy czytaniu tego opisu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego modelu nie słyszałem.

Słyszałem hybrydę Linear Audio Research LAR IA 200H. I to jest bardzo poważny sprzęt.

Jeden z najlepszych wzmacniaczy jaki słyszałem.

Ten człowiek wie co robi. Wykształcenie i wieloletnia praktyka robią swoje.

Dlatego napisałem, że jak ktoś szuka wzmaka to warto ten model sprawdzić i posłuchać ze swoim sprzętem.

29 minut temu, Rega napisał:

czy może propozycja jest z tych że ładnie zagra bo nieźle wyglada?

Przecież on wcale nie wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audiowit napisał:

Eeee proszę Cię, nie ma o czym mówić. Wiesz, że można taniej i lepiej :)

No, tak, miałem okazję posłuchać ostatnio. Wiesz czego. Ogólnie baaaardzo mi sie podobał, ALE MÓJ BARDZIEJ, pomimo mniejszych basów. Jednak Grzesiek popisał sie konstrukcją! Słucham od 2018 i podoba mi sie coraz bardziej. Może to sprawa lamp sterujących, a może przyzwyczajam się ??? Ciekawe czy nasz Kolega ujawni go na forum publicznym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wzmacniacz jest własnościa Kolegi, który nie jest forumowiczem i trzeba byłoby najpierw Jego zapytać o to czyzezwala na upublicznienie informacji. Nie nam o tym decydować. Czy Wy chcielibyście aby o waszych prywatnych rzeczach ktoś rozprawiał na forum publicznym? 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JaZz  część mojego posta dotyczyła pytania zadanego przez audiowita na forum publicznym, a że połączyło sie z wiadomościa nieprzeznaczoną do wiadomości ogólnej to przepraszam. A poza tym ciekawość to ..... Gdyby można było upublicznić te informację to na pewno bym to zrobił. Moje osobiste zasoby sprzetow nie podlegają tajemnicy i chętnie o nich mogę opowiedzieć zainteresowanym. jednak TU mam wyraźne zastrzeżenie. Przepraszam.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też ostatnio słyszałem wzmak walcujący wszystko, tylko jest kolegi spoza forum, można go zrobić za parę złotych samemu.

Ale nie mogę nic powiedzieć bo nie mam jego zgody.

Koledzy bądźcie poważni:-)

Jak są to informacje nie dla ogółu( co rozumiem ) to po o tym piszecie na forum ogólnym?

Wiem ale nie powiem. Jakbyśmy byli w młodszych klasach podstawówki.

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...