Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PatiKalinen

Jakie słuchawki za 200zł do Trap'u

Recommended Posts

Witam, jestem nowy na forum także jeśli temat znajduje się w złym miejscu to proszę o przeniesienie go do dobrego działu.

Niedawno padły moje kochane Superlux'y hd681 evo mk2..

Rozglądam się za nowymi słuchawkami nausznymi. Słucham tylko i wyłącznie Trap'u. Zależy mi najbardziej na soczystym basie i ładnym wyglądzie. Słuchawki chcę zabierać wszędzie także nie mogą być tak duże jak wcześniej opisane Superlux'xy

Mój budżet na słuchawki wynosi +/- 200zł.

Proszę o jak najszybszą odpowiedź ponieważ muszę "karać" swoje uszy earpod'sami od Iphone'a icon_cry.gif

Cytat

Witam, jestem nowy na forum także jeśli temat znajduje się w złym miejscu to proszę o przeniesienie go do dobrego działu.

Rozglądam się za nowymi słuchawkami nausznymi. Słucham tylko i wyłącznie Trap'u. Zależy mi najbardziej na soczystym basie i ładnym wyglądzie. Słuchawki chcę zabierać wszędzie także nie mogą być tak duże jak wcześniej opisane Superlux'xy

Proszę o jak najszybszą odpowiedź ponieważ muszę "karać" swoje uszy earpod'sami od Iphone'a icon_cry.gif

Monster N-Tune HD - za 300-400 PLN już dostaniesz. Warto dołożyć 100 więcej i mieć porządne. icon_smile.gif

Cytat

Najlepszym wyborem będą Creative Aurvana Live. Problem w tym, że mają kiepskie kable. Które prędzej czy później będziesz musiał wymienić. Za słuchawki (170zł) + rekabeling (100zł) otrzymasz słuchawki które zagrają lepiej od wielu modeli za 500zł.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować