Skocz do zawartości

pytanie o sprzęt nagłaśniający na taras


michalwronki

Recommended Posts

Witam wszystkich.
Mam do Was pytanie i prośbę w doborze sprzętu, dla mojego przyjaciela.

Otóż już naświetlam sprawę.
Potrzebny sprzęt na taras, kwota jakieś 200 na kolumny i 300 na amplituner, amplituner z tego względu, że jest wiadomo tuner FM, Fajnie aby były wyjście usb.

Nie mają być to jakieś wielkie imprezy, tylko tak, aby coś tam grało i miło spędzało się czas, no i aby dźwięk był w miarę przyzwoity.

Wiem, że kwota nie jest zbyt wielka, ale może wiecie, co mogłoby to być.

Czy sprzęt nowy, czy śmigany? szczerze nie wiem, co byłoby lepsze?

Zdam się na Waszą wiedze i doświadczenie, trochę tutaj już jestem i wiem, że potraficie pomóc.

PS. Pewnie był już taki temat na tym forum, ale sami wicie jak to jest ( podobny, ale jednak inny )

Z góry dziękuje, za jakiekolwiek wskazówki i sugestie.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś "Potrzebny sprzęt na taras, kwota jakieś 200 na kolumny i 300 na amplituner, amplituner z tego względu, że jest wiadomo tuner FM, Fajnie aby były wyjście usb."
Przecież wystarczy chwila na allegro i już wiesz, że w tej cenie nie kupisz amplitunera z USB oraz kolumn.
Miniwieżę - jak najbardziej (nawet nową). Ale nie oddzielne komponenty.
Więc się zdecyduj, czego potrzebujesz.

Cytat

Okej. Dziękuję za pomoc hehe.
Temat nie aktualny.


A coś Ty taki w gorącej wodzie kąpany?
Niedawno temat założyłeś i już kapitulacja? Przecież wiadomo, ze to musi potrwać.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoRo nie, no okej...

może zle to zabrzmiało...kolega wybrał sam, jeszcze nie kupił, ale mówi, że bedzie chyba fajne - chodzi o dzieci...karaoke itd

ciekawe jak to wogóle brzmi itd...te 200 wat? icon_wink.gif chyba, że pobór prądu icon_wink.gif

coś podobnego, chodzi o to aby coś tam plumkało w tle, podczas relaksu na tarasie. Wiem, że za takie $ szału pewnie nie będzie....ale, ale ????????????

http://allegro.pl/mocny-wzmacniacz-stereo-...5623502635.html

Ps. A MOŻE MACIE JAKIEŚ PROPOZYCJE ? RAZ JESZCZE PRZEPRASZAM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam , a ja na miejscu Twojego kolegi bym zastanowił się nad taką mini wieżą, oczywiście używką. Czasem na allegro się zdarzają.

http://www.rtvagd.sklep.pl/panasonic/sc_akx52eg_k_47862.php5

Moim zdaniem na taras nic lepszego w tej kwocie nie potrzeba. Sprzęt gra głośno, mocno, czyta mp3, cd, ma radio, wejscie mikrofonowe.
Miałem dokładnie ten model i sprzedałem za 500 zł. Wiadomo , że dźwięk nie był jakiś wyrafinowany ale naprawdę mocno to grzmiało icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...