Skocz do zawartości

Jaki amplitner lub wzmacniacz pod kolumny ATL


motyl.zc

Recommended Posts

Witam,
Pewnie było dość sporo podobnych tematów ale chciałbym zakupić asmplituner lub wzacniacz pod konkretne kolumny jakimi są ATL Hans Deutsch 308 S.
Nie jestem audiofilem ale myśle ze te kolumny dość ciekawie grają i chciałbym na ich podstawie zbudowac w miarę możliwości budzetowy, grający miło dla ucha zestaw.
Kwota nie jest wysoka bo 400 zł więć proszę mnie zrozumieć. Proszę o poradę czy lepiej z tymi ATLami spisze sie jakis Ampli czy Wzmak i jakies ciekawe modele które mozna dostac w takiej kwocie. Oczywiscie mam na mysli jakis uzywany starszy klocek.
Pokoj jest wielkosci okolo 24m2 a muzyki jakiej slucham to głownie reggae, hip hop i ogolnie czarne rytmy. Nie zalezy mi na głośności a bardziej na uzyskaniu ciekawej barwy i sceny aby zapewnić fajny klimacik.
Jeśli ktoś jest w stanie udzielić mi porady to z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Osobiście posiadam luxmana l-235 bardzo mi odpowiada... jak zagra z ATL HD308s nie mam pojęcia ale od jakiegoś czasu mocno interesuje się tymi kolumnami. mogę kupic model HD308i - chyba trochę starszy od modelu S, także 308s powinny być bardzie dopracowane od 308i.
Jeżeli jesteś z Wawy lub okolic możemy potestować takie połączenie.
Zerknij na prv.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...