Skocz do zawartości

Problem z kolumną


Domi

Recommended Posts

Zdecydowanie popieram f1angel , przez to tak naprawdę zbieram olbrzymie informacje, mogę zacząć czytać o danych markach, przyglądać się na aukcjach co i za ile "chodzi", dokształcać się w tym temacie, jednym słowem przygotowywać się do docelowego zakupu. A moim zdaniem to na pewno nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie, może jedynie pomóc icon_wink.gif Jest na to trochę czasu, a lepiej aby było to wszystko na spokojnie przemyślane.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Czytać można - tu oczywiście oboje macie racje.
Zresztą Domi ma już parę nowych firm do "oswojenia" icon_cool.gif
Miałem na myśli coś innego: jak się zdarzy świetna okazja, a nie będzie wolnej gotówki - to żal icon_mad.gif

A tak odnośnie nowych tematów - to np. proponuje również poczytać o wzmacniaczach hybrydowych (tranzystorowy wzmacniacz z lampowym przedwzmacniaczem), bo w tej cenie też już można będzie coś wybrać.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Miałem na myśli coś innego: jak się zdarzy świetna okazja, a nie będzie wolnej gotówki - to żal icon_mad.gif


A tu masz rację. Jak to się mówi: "Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal".
Ale trudno. Przynajmniej będzie jakieś rozeznanie.


Cytat

A tak odnośnie nowych tematów - to np. proponuje również poczytać o wzmacniaczach hybrydowych (tranzystorowy wzmacniacz z lampowym przedwzmacniaczem), bo w tej cenie też już można będzie coś wybrać.


Oczywiście, wzmacniacze hybrydowe jak najbardziej. Albo wzmacniacze dzielone, czyli przedwzmacniacz i końcówka mocy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...