Skocz do zawartości

Kino domowe


Althea

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Szukam wzmacniacza kina domowego. Nie jestem audiofilką, ani nie potrzebuję bajerów. Zależy mi aby sprzęt był niezawodny, łatwy w obsłudze. Sprzet będzie stał w salonie o powierchni ok 24 metrów kwadratwych.

Mam mocno ograniczony budżet. Nie chciałabym wydać na sprzęt więcej niz ok 3000 zł. Czy to możlwie żeby znaleźć coś rozsądnego w tej cenie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szukam samego amplitunera, kolumny (sprawdzę jak wróce do domu) mam na razie stare po rodzicach, ale mam zamiar kupić na spokojnie po kolei zestaw, przednich kolumn + tylne satelitki + głośnik centralny.
Wiem natomiast że to raczej dobiera się kolumny pod amplituner a nie na odwrót. Także najpierw jedno, a potem drugie icon_smile.gif

Kwota jest na sam amplituner, Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika bezpośrednio po nim - nie ma potrzeby cytować go w całości!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja źle zrozumiałem, bo sądziłem że chodzi o cały zestaw kina domowego. To zupełnie zmienia sytuację. Najlepiej jest właśnie dobierać elektronikę do kolumn które się posiada. Jeśli jednak chce się zmienić kolumny w niedalekiej przyszłości to wtedy lepiej jest dobrać kolumny do amplitunera, który będziesz mieć. Za 3 tyś można kupić naprawdę dobry amplituner. Jednak musisz pamiętać że kolumny mają większy wpływ na dźwięk i na nie warto zwykle przeznaczyć więcej pieniędzy niż na amplituner ( myślę o zestawie 5.1 , 5.0 lub większej ich ilości ).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.
Jeśli miałbym polecić konkretne modele, rozwiązania, podaj proszę więcej informacji.
Przede wszystkim z jakim teraz kolumnami amplituner będzie współpracował, jakie będzie wykorzystanie systemu - czy tylko filmy, kino domowe, czy także muzyka, koncerty. W kwestii muzyki proszę o więcej informacji o gustach, jakie zazwyczaj gatunki są odsłuchiwane, zespoły, jakie preferuje Pani brzmienie (dynamiczne, jasne, ostre, łagodne, ciepłe itp.)

Czekam na szczegóły, już teraz serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy urządzeń. Fizycznie mamy praktycznie wszystkie dostępne na rynku polskim urządzenia, wszystko można w komfortowych warunkach odsłuchać, porównać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
Jednak nie uważam aby to kolumny dopiero się pod amplituner. On zmienia w barwie mniej niż kolumny. W tej cenie dostaniesz dobry i funkcyjny model. Z nowych onkyo 656 i jeszcze kasa zostanie lub nowy Denon x2300.
Sprawdź proszę co to za kolumny. W jakim czasie planujesz ich ewentualną wymianę?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...