Skocz do zawartości

które kable


Falco7

Recommended Posts

Ja bym tu bardziej winę takiego stanu rzeczy upatrywał w źródle. Odtwarzacz DVD nie da Ci na pewno takiego dźwięku, by osiągnąć to co chcesz. I nawet najlepsze kable niewiele pomogą.
Masz jakiegoś znajomego z porządnym odtwarzaczem CD? Może wypożycz z jakiegoś salonu audio czy kup w Media Markt (można oddać - ale zapytaj) i posłuchaj co możesz zyskać.

Kabli szukałbym używanych, bo szkoda płacić za gorsze, nowe. Może wyższy model QEDa?
http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/20/224736.php
Tylko należałoby zapytać, czy to model X-Tube 400 czy też 300, bo to różnica. Grają nieco inaczej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rzeczywiście. Przepraszam. Jakoś ten DVD skojarzył mi się z czymś innym. Choć ja mimo wszystko nie mam przekonania do takich uniwersalnych maszyn.

Tak na marginesie, to miałeś możliwość kupienia lepszego wzmacniacza. Kto Ci polecił tego Denona? Ja bym go nie dał do Tannoy'ów.
Myślę, że może on niekoniecznie dobrze zgrał się z kolumnami. Chodzi o dość podobny charakter grania tych elementów.

W tej sytuacji można poszukać innych kabelków. Jeśli braki nie są duże.
Ale popracuj jeszcze nad akustyką, ustawieniem kolumn. Może się duszą pracując zbyt blisko ścian czy jakichś mebli?
Bo pokoju chyba nie masz przetłumionego? To rzadkość w dzisiejszych czasach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...