Skocz do zawartości

Kino Sony HT-SF2300


kwas

Recommended Posts

Cytat

Mam w domu kino domowe Sony HT-SF2300. Chciałbym do niego dokupić odtwarzacz cd, żebym mógł sobie czasami na nim posłuchać muzyki, bez włączania telewizora i konsoli. Mógłby mi ktoś polecić jakiś odtwarzacz?


A masz wolną parę wejść analogowych (czyli 2 gniazda cinch) w tym Soniaku?
Bo w jakiś sposób musiałbyś podłączyć odtwarzacz do Twojego zestawu.

Swoją drogą to pytałeś się w serwisie, ile kosztuje wymiana napędu ?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poprawienie, ale o ile się nie mylę to można było kupić ten system bez żadnego odtwarzacza. Miał on dedykowany model BD, jednak sama jednostka jest bez odtwarzacza. Dzielony plastik, rzadkość.
W jednostce są wejścia analogowe. Także uważam że rozsądne pieniądze to do 250 zł za odtwarzacz.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Proszę o poprawienie, ale o ile się nie mylę to można było kupić ten system bez żadnego odtwarzacza. Miał on dedykowany model BD, jednak sama jednostka jest bez odtwarzacza. Dzielony plastik, rzadkość.
W jednostce są wejścia analogowe. Także uważam że rozsądne pieniądze to do 250 zł za odtwarzacz.

Pozdrawiam



Dokładnie. Zależało mi na takim kinie bez odtwarzacza, bo mam do niego podpiętą konsolę.
Z tego co widzę to takie analogowe odtwarzane nie mają portu usb, a chciałbym mieć możliwość słuchania MP3 z pendriva.
Są takie odtwarzacze? Znalazłem jedynie jakiejś dziwnej firmy AUNA.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...