Skocz do zawartości

Jak amplituner do kolumn 5.1 Jamo E610


artek687

Recommended Posts

Witam, posiadam zestaw 5.1 ( 4x Jamo E610 + głośnik centralny Jamo + Jamo sub e6 ) - potrzebuję teraz zakupić amplituner do którego będę mógł podłączyć ten zestaw, oraz urządzenia takie jak PS4, Bluray oraz dekoder przez HDMI oraz wyjść obrazem przez HDMI do projektora Optoma HD141X.

Czy możecie mi podać model amplitunera który będzie się nadawał, do ok. 2000zł ? Pozdrawiam

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.
Biorąc pod uwagę konfigurację Twoich kolumn, zdecydowanie najlepszym rozwiazaniem będzie amplituner Onkyo TX-NR646 (http://q21.pl/onkyo-tx-nr646.html). To mocny i dobrze wyposażony amplituner, który brzmieniowo powinien Cię w pełni usatysfakcjoniwać. Finansowo z rabatem forumowym i przy rezygnacji z dodatkowych gratisów zbliżymy się do założonego budżetu.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz od kropek icon_smile.gif

Po prostu pochwaliłem Ciebie, że w prawidłowy sposób skorzystałeś z naszego Forum:
pierw konkretne pytania,
potem porady i dopytywania,
a na koniec rabat w firmie i zakup.

Zacząłeś od pytania o nowy zestaw kd za 2 tysiące (składający się przeciętnego, najniższego amplitunera Onkyo i kiepskich kolumn)...W ciągu 3 miesięcy rozłożyłeś zakup na etapy i trochę dozbierałeś.
Kupiłeś w bardzo dobrej cenie icon_smile.gif używany, firmowy i całkiem niezły zestaw kolumn z subem i tanim amplitunerem Yamahą oraz CD, a potem nowy amplituner (skoro zależało Ci na pełnej gwarancji).Wydałeś parę stówę więcej, a masz nowy i całkiem dobry amplituner z potrzebnymi Ci złączami i funkcjami

Zostawiłeś sobie CD Harmana jak sugerowałem?
A jak przemyślenia i odsłuch po zakupie amplitunera- jesteś zadowolony?Masz już wszystko porządnie rozstawione?

PozdrawiamPS. Krótko mówiąc: chyba warto było poczytać i skorzystać z rad na naszym Forum, nieprawdaż?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Cześć ! Wracam do Was po ponad 3 latach ;-D Z mojego zestawu jestem jaknajbardziej zadowolony, poza drobnymi mankamenami wzmacniacza (czasem nie chce się połączyć przez blueetoth przez co nie mogę zarządzać nim przez aplikacje).

Potrzebuję teraz aby mi polecić wzmacniacz stereo do którego podłącze 2x Jamo E610 + ew. Jamo sub e6. Budżet na wzmacniacz to max 800zł więc celuje w sprzęt używany. Czy jesteście w stanie coś polecić ?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...