Skocz do zawartości

Głośniki 5.1 z różnych serii lub firm.


Pawel

Recommended Posts

Witam. Mam amplituner Azur 651R i obecnie gram tylko w stereo na głośnikach IQ Gent M. Mam zamiar dokupić Dynaudio Excite X18 na fronty zamiast IQ. Pomieszczenie 23m2 , słucham rocka , jazzu ,muzyki elektronicznej i poważnej oraz niekiedy obejrzę film.Czy rozbudowując system o pozostałe głośniki mogę dokupić Dynaudio z serii Emit lub ewentualnie coś innego producenta? Fronty będą w przyszłości zasilane ze wzmacniacza , myślę nad Creekiem 50a. Słuchałem go z Excite X18 i byłem zadowolony ( z Regi Brio plus Audiowave 141se też ). Jako odtwarzacz planuję zakup Oppo. Proszę ewentualnie o jakieś sugestie , jakie kolumny najlepiej zagrają z amplitunerem Azur 651R i jaki wzmacniacz stereo do nich dokupić?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ważne aby centralny byl z tej samej serii lub inny ale taki dla którego warto zaburzyć równowagę. Np urzekł Cię idealnymi wokalami.

Tyły możesz dopasować z innej seri i tu polecam głośniki dipolowe np. Klipsch serię rs. Robią niewiarygodna przestrzeń z tyłu. Choć będą różnic ie barwowo od dynaudio.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...