Skocz do zawartości

Co kupić, aby wycisnąć wszystko z CAL na desktopie?


Recommended Posts

Cześć. Jestem kompletnym laikiem w sprawach sprzętu, więc chciałbym poprosić o dość ogólną poradę. Posiadam dość stare słuchawki CAL, z których jestem bardzo zadowolony i na razie nie planuję zmieniać. Wkrótce oddam je do rekablowania. Muzyki słucham głównie z komputera stacjonarnego z Windowsem 10, laptop mam do pracy poza domem i nie odtwarzam na nim muzyki. Słucham głównie jazzu, rocka i czasem cięższej, alternatywnej muzyki. Oglądam sporo filmów. W gry gram bardzo mało, więc nie zależy mi na ich wybitnym brzmieniu. Priorytetem jest muzyka. W brzmieniu lubię dynamiczny, mięsisty bas (lekko ciepły, ale nie rozlewające się ciepłe kluchy z najniższego dołu) i klarowną, dobrze usytuowaną górę. A tak bardziej ogólnie - wolę troszkę za ciepłe brzmienie niż troszkę za zimne.
Nie posiadam poza słuchawkami i integrą żadnego sprzętu muzycznego. Co polecacie mi kupić w cenie do 400-500 zł, aby wyciągnąć jak najwięcej z tych słuchawek i mieć sprzęt na lata? Wiem, że to mało, ale niestety nie jestem w stanie w aktualnej sytuacji dać więcej. Nie mam pojęcia co mogę kupić, bo nie siedzę w tym sprzęcie. Niektórzy ludzie polecają mi kupno karty z wbudowanym wzmacniaczem, inni samego wzmacniacza, jeszcze inni mówią, że muszę powiększyć budżet, a ja nadal nie wiem co będzie najlepszą inwestycją w tej kwocie. Jeśli chodzi o kartę, to może być wewnętrzna, bo i tak mam słuchawki wpięte na stałe i nie słucham muzyki z laptopa. Mam złącze PCI-E. Pomożecie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...