Skocz do zawartości

Monitor Audio GS60 + amplituner?


Krychu

Recommended Posts

Potrzebuję pomocy w doborze amplitunera pod moje kolumny a są to jak w temacie Monitor Audio GS60 , z czasem dokupię centralny jak i surround z podobnej serii.

Mój metraż 24m2 , gatunki muzyczne pop/rock/hip-hop/dance
Chciałbym przeznaczyć około 3-4k używany lub nowy , zależy mi na hdmi aby podłączyć konsolę/odtwarzacz multimedialny.

Moja propozycja której nie słyszałem to Arcam Avr600 , co o tym klocku sądzicie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.
Kolumny Monitor Audio GS są wymagające od amplitunera, dobrze zagrają tylko w konfiguracjach z mocnym, wydajnym urządzeniem. Biorąc to pod uwagę oraz położny także nacisk na odsłuch muzyki, zdecydowanie polecam amplituner Anthem MRX-310. To mocny, wydajny, dobrze wyposażony (jedynie poza funkcjonalnością sieciową) amplituner, który moim zdaniem będzie najlepszą opcją do Twojego systemu.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy do naszego salonu, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

W tym budzicie idź raczej w używkę.
To wymagające kolumny. Zastosowanie średniej klasy amplitunera nie wyciągnie prawidłowego brzmienia z kolumn.
Z nowych polecał bym Onkyo RZ900 lub RZ810 jednak to wyższe kwoty.

Alternatywą może być też tańszy amplituner pokroju Denon X3200, Yamaha 779 i zastosowanie zewnętrznego wzmacniacza. Jednak poprawi to odbiór frontów. Jeśli jednak dokupisz resztę podobnej klasy tam też może nie domagać.

Z używanych seria 7 Marantza 8 od Onkyo czy Avantage od Yamahy byłe nie 5ka.

Pozdrawiam i w razie pytań zapraszam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...