Skocz do zawartości

EURO 2016...


Recommended Posts

Temat lekko związany z kinem domowym i stereo, ale istotny dla wielu miłośników audio icon_smile.gif A po wczorajszym festiwalu nieudolnych karnych wątek aż się prosił o założenie!...
Teraz trochę statystyki -przynajmniej poprawia nam humor icon_smile.gif
Polacy:w 2 seriach 9 karnych/8 strzelonychNiemcy: w seriach 9 karnych/6 strzelonychPortugalczycy: 6 karnych (1 w grze, w 1 serii 5 karnych)/5 strzeloneWłosi: 10 karnych (1 w grze, w seriach 9 karnych)/6 strzelonych

No i nie ma sprawiedliwości, bo najskuteczniejsi w strzelaniu karnych (procentowo) Polacy odpadli, wraz z najsłabszymi w tym Włochami.
Kiedyś "taniec z piłką" oznaczał piękne dryblingi i świetne opanowanie piłki-a po sobotnim meczu Niemcy-Włochy to raczej nieumiejętne podchodzenie/podbieganie do piłki by strzelić (tzn. nie strzelić) karnego....
Pozdrawiam PS. Bezsensowne wpisy żółtodziobów i spamerów będą usuwane!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się boję wypowiadać w tym temacie, szczególnie, że ociera się o zbyt wiele aspektów naszego życia.
Poza tym z piłką nożną (również reprezentacją, ligą) byłem związany można rzec zawodowo i naukowo, jeszcze za czasów naszego wspaniałego selekcjonera Górskiego potem Gmocha.
Obecnie wracam do tego sportu - oczywiście na ekranach TV - tylko od święta. A w pewnym sensie EURO jest takim świętem.
Wobec gry "naszych", szczególnie w ostatnich latach zawsze byłem krytyczny. Jednak to co pokazała obecna reprezentacja satysfakcjonuje mnie i uważam, że chłopcy zasłużyli, aby grać dalej. To jest w końcu drużyna na mraię naszych marzeń.
W tym przypadku los był niesprawiedliwy, o ile taki wogóle może być.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...