Skocz do zawartości

Dobór satelit,centralnego oraz sub


Allidan

Recommended Posts

Witam , zakupiłem avr 370 z frontami quadtal shogun X ,podpiołem pod niego mój stary sub magnata , który bedzie w przyszłości wymieniony , szukam dobrego centralnego do tego zestawu oraz satelit , myślałem nad deili zenor 3 lub nad monitor audio bx2,(lecz deili mają impedancję 6 ohm a mój avr 8ohm , nie wiem czy jest to jakiś problem?)

Central dali zensor vocal , lub bx. Lecz znajomy odradza mi dali ze względu na cene i twierdzi ze nie musze mieć tak dobrych satelit bo praktycznie całą robotę robia fronty, doradził mi kupić gorsze satelity i dołożyc wiecej do lepszego centrala.

Mój pokój to praktycznie kwadrat 5m na 4,5m ,głośniki frontowe znajdują się na 4,5m sćianie , na srodku salonu kanapa i stolik .

Jeśli chodzi o sub to chodzi mi po głowie rel t9 lub velodyne eq-max 12 dodam że praktycznie przez dzień słucham muzyki a w nocy filmy ,czyli 50/50
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Faktycznie z harmanami bywały problemy z oprnoscia. Jednak głośniki 6 omowr możesz podłączyć. Niższych raczej nie.

Co do centralnego w niego warto z zainwestować, akurat vocal jest dobrym wyborem gdyż ma ładne odwzorowanie wokali. Co do tyłów zgodzę się że wystarczy model pico.

W razie pytań lub wycen zapraszam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...