Skocz do zawartości

Jaki najtańszy amplituner spełniający poniższe wymagania kupię?


maff

Recommended Posts

Cześć,
nie jestem specjalistą, ani audiofilem - aktualnie posiadam sprzęt Yamaha RX-V563 z głośnikami Yamaha NS555+NS444+NS333.
Mimo, że jestem zadowolony z amplitunera chciałbym go wymienić (nie obsługuje 4k, ma za mało HDMI).

Co polecacie? Cena gra rolę - mowiąc wprost im taniej, tym lepiej icon_smile.gif
To czego potrzebuje to:

- system 5.1
- obsługa 4k (hdmi 2.0 byloby porządane)
- co najmniej 5 portów HDMI
- moc... sam nie wiem, ile potrzeba
- fajnie byloby, gdyby mial AirPlay (ale nie jest to konieczne)

i to w zasadzie wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy - czy używany?
Napisz więcej o swoich oczekiwaniach - najlepiej zgodnie z "Pierwszymi postami...." (link masz poniżej - w moim avatarze).

Prawdopodobnie nie musisz mieć najnowszego modelu, ciut starszy powinien całkowicie Ci wystarczyć.
Jednak z uwagi na Twoje kolumny proponowałbym coś mocniejszego, czyli serię sześćset...
A dokładniej model RX-679
http://audioklan.pl/yamaha-rx-v779-rx-v679...j-rozrywki.html
Co prawda jest to już kwota rzędu 2 tysięcy, ale model jest już zastąpiony nowszym i masz szansę znaleźć go trochę taniej w wyprzedażach.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nowy - czy używany?
Napisz więcej o swoich oczekiwaniach - najlepiej zgodnie z "Pierwszymi postami...." (link masz poniżej - w moim avatarze).

Prawdopodobnie nie musisz mieć najnowszego modelu, ciut starszy powinien całkowicie Ci wystarczyć.
Jednak z uwagi na Twoje kolumny proponowałbym coś mocniejszego, czyli serię sześćset...
A dokładniej model RX-679
http://audioklan.pl/yamaha-rx-v779-rx-v679...j-rozrywki.html
Co prawda jest to już kwota rzędu 2 tysięcy, ale model jest już zastąpiony nowszym i masz szansę znaleźć go trochę taniej w wyprzedażach.

Pozdrawiam



Dziękuje za odpowiedź. Uzupełniając to, o czym pisałem:

- faktycznie nie potrzebuje najnowszego modelu jaki jest na rynku (jedynym "przyszłościowym" wymaganiem jest jak najnowsza specyfikacja dla 4k, żebym nie musiał za 2 lata znowu wymieniać sprzętu)
- kina domowego używam głównie do filmów (5.1) oraz konsoli. Muzyka rzadko.
- kwota, jaką chciałem przeznaczyć na amplituner, to 1500 PLN. Nie więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...