Skocz do zawartości

Zastępstwo dla Pioneera VSX-D810S


draggero

Recommended Posts

Cześć wszystkim forumowiczom icon_smile.gif

Ostatnio burza upaliła mi w/w amplituner icon_sad.gif . Teraz szukam czegoś co oferuje podobną funkcjonalność. Do tej pory grały maksymalnie 3 głośniki, w przyszłości pewnie będzie ich więcej (powiedzmy 5.1). Nie określam kwoty jaką mam do wydania bo chciałbym się dowiedzieć jaki to może być mniej więcej koszt. Dlaczego chcę wiedzieć? Dlatego, że się na tym nie znam a ubezpieczalnia oferuje mi 800zł. Za tą kwotę na pewno nie dostanę nic dobrego. Stąd też chciałem zapytać czy odwołać się i liczyć na lepszą ofertę, czy wziąć to co oferują?

Ewentualność jaką biorę pod uwagę to, że znajdzie się osoba chętna do naprawy za max 800zł. Serwis stwierdził "spalony moduł obróbki cyfrowej". Na ile to prawda to nie wiem, ale twierdzą, że nie ma części.

Liczę na Wasze porady.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 800zł spokojnie kupisz używany amplituner kina domowego podobnej klasy-w dodatku nowszy (z mikrofonem pomiarowym, HDMI oraz gniazdem USB), albo wyższy model i pewnie też trochę nowszy.
Masz sporo modeli Pioneera do wyboru-serie 81x oraz 91x, również niektóre modele serii 101x.
W dodatku czasami w dobrej cenie są egzemplarze bez pilota -a Tobie pewnie został sprawny po 810.

Np. możesz kupić za ok.500zł całkiem udany model VSX-D814.
Popatrz na aukcje Allegro i ogłoszenia, powinieneś na tym nieźle wyjść.

A co do naprawy- jeśli zrobią to za 200zł to można się zastanawiać, za większą kwotę byłym nie robił.

Grasz na 3 kolumnach? Zazwyczaj są to 2 albo 5...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

To dobry choć starszy model. Uważam że 800 zł z ubezpieczenia jest oki. Faktycznie możesz w tej cenie kupić nowszy model z większą ilością bajerów. Czy będzie grał podobnie, pewnie nie. Ale coś za coś. Jeśli te 3 kolumny rozszerzysz o pozostałe o kuo ampli kina a jak nie to idź w stereo. Ogólnie wymiana nie jest jakaś straszna w tym przypadku icon_wink.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...