Skocz do zawartości

Podłączenie subwoofera


Bartas89

Recommended Posts

Ja na Twoim miejscu sprzedałbym całość nawet trochę taniej, osobno tym bardziej będzie Ci ciężko je upłynnić.
Sprzedać, dołożyć trochę i kupić porządnego używanego suba. Tak ja bym zrobił.

A co do podłączenia, to możesz spróbować. Jeżeli chodzi o Denona, to tylko wyprowadzasz z niego sygnał.
Tylko czy ten sub ma gniazdo, czy sygnał prowadzisz do tego segmentu sterującego ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie puszczę tego za taką cenę ponieważ chyba lewa tylna jest uszkodzona. Konkretnie czasem nie grają średnie tony i muszę kolumienkę odłączyć od wzmacniacza i podłączyć jeszcze raz i wtedy wszystko gra. Dlatego jak ludzie takie coś wiedzą to nie chcą kupić, a jak już ktoś chce to za śmieszny hajs (250zł), gdzie nówki chodzą za ponad 900. Poza tym zestaw nie uszkodzony i w bardzo dobrym stanie technicznym wizualnym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie podłączałem pod inny kanał bo tak się nie da. Na wzmacniaczu są odpowiednie gniazda i pod innymi nie będzie grało.


Trochę dziwne co pisze autor, bo patrząc na zdjęcia z necie, każda kolumienka ma oddzielne wejście w dolnej części jednostki sterującej.
Rozwiązanie jest wejścia typu RCA i jako połączenie kolumn jest nieco dziwne , ale w sumie... Na zdjęciach to widać. Wejście dla kolumienki L, P, SR, SL, C, sw.
Kolumienka lewa, od prawej budową się nie różni, a kolory wejścia i wtyczki mają tylko pomóc w standardowym podłączaniu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...