Skocz do zawartości

aria 948 plus NAD?


lolek79

Recommended Posts

Jak w temacie,stalem sie posiadaczem tych cudeniek(948) po baaaardzo okazyjnej cenie i zostaje kwestia wzmacniacza. Do mocnego grania i z dobrze dociązonym basem mam mozliwosc kupna NAD 375 bee tylko zastanawiam sie czy poradzi sobie z nisko schodzącą impedancją (do 2,5 ohma o ile pamietam). Wiem ze zasługują na cos z wyższej półki ale,okazyjne ceny maja to do siebie ze są okazyjne icon_smile.gif . Jak myślicie poradzi sobie? Wiem ze denon 2020 ,vincent 227,237 lepiej by sie sprawdzily ale cena przemawia za NADem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos sarkazmem zawialo RORO,pierw twierdzisz ze da rade z wymagajacymi kolumnami a potem zaprzeczasz ze to nie jest to. Jak na moj gust takie cos to dziecinada i jako moderator nie powinienes sie w to zabawiac,ale to robisz bo ci niby wolno a jak ci ktos pocisnie to go zbanujesz....przykre
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cos sarkazmem zawialo RORO pierw twierdzisz ze da rade z wymagajacymi kolumnami a potem zaprzeczasz ze to nie jest to


Coś insynuujesz?
I to bezpodstawnie icon_sad.gif
Moje sformułowanie "trzeba jeszcze wiedzieć CZEGO szukać" jest jak najbardziej neutralne, więc nie szukaj podtestów.Nie każdemu pasuje np. stylistyka NADa, o czym powszechnie wiadomo.Niektórzy zaś szukają wzmacniacza za 2 tysiące, a nie za (zazwyczaj w cenniku) 4 czy 5 tysięcy.
A nadal uważam tak samo, jak Ci napisałem wcześniej : ten NAD jest nadspodziewanie dobrym i mocnym wzmacniaczem.
PozdrawiamPS. Jeśli szukasz okazji do sprzeczki to źle trafiłeś, nie to Forum...A "bana" na tym forum dostaje się najczęściej za niedozwoloną reklamę, prowokacje czy chamskie odzywki -a nie za problem ze zrozumieniem tekstu (w dodatku dość prostego).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie szukam poza odpowiedzia na pytanie,twoje odpowiedzi sa conajmniej dwuznaczne. W pierwszej sugerujesz ze w twoim mniemaniu tani lub okazyjna cena =ekspozycja,potem ze niby znalazlem ale nie to co trzeba. Dobrze wiesz ze z extrasami ten wzmak jest wart ok 5,5 -6 tys a brzmienie jak ktos lubi mocno na basie (jak ja)to ciezko znalezc lepszy w tym budzecie. Ale pisac mozesz wszystko i formulowac jak chcesz jako moderator a z resztą klawiatura wszystko przyjmie. A pytanie glowne dalej bez odpowiedzi zepchniete ceną i znaczeniem okazji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są dwuznaczne.Wystarczy czytać ze zrozumieniem!

Wyraźnie napisałem "daje radę z wymagającymi kolumnami".
Zresztą też z elektrostatami.

Nie porównywałem z tymi Vincentami i Denonem. W dodatku nie jestem przekonany, że V227 będzie lepszy od NADa.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci ,wnęka na wzmacniacz ma 18 cm wysokosci wiec zostanie ok 3 cm luzu ,mam nadzieje ze nie za malo bo gdzies wyczytalem ze lubi sie grzać. Pytanie raczej do tych co mają bądż mieli(dzieki roro z góry za odpowiedż icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuupppsss! I nic, Nie ma odpowiedzi. Dlaczego? Hmmm... i pewnie nie będzie.

Chyba niebawem założę wątek o bezczelności i chamstwie żółtodziobów na forum. Bo i mnie wielokrotnie dali się we znaki.
Tu niestety tego typu zachowanie nie będzie tolerowane. Można sobie cwaniakować choćby na "sąsiednim" forum. Tam, to jest nawet swego rodzaju sznyt.
Ale na forum Audio jest inaczej.
Ja oczywiście znam odpowiedzi na Twoje pytania, ale bywam tu niejako "charytatywnie". Nic nie muszę. Odpowiadam tylko wówczas, kiedy mi się podoba.

I na koniec przypomnę, że nawet nick, wypada pisać z dużej litery. Szczególnie, gdy ktoś taki, pisany z dużej litery posiada.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najcenniejsze sa podpowiedzi uzytkownikow danego sprzetu a nie "audiofilskich kroli",z reszta widzialem kilka porad krolewskich i opini na ktorych temat smialem sie w glos np ze bas jest najbardziej slyszalny w granicach 100 hz z suba icon_smile.gif jazeli owsiak jeden z drugim robi to charytatywnie to czemu takie brednie wypisuja,nie majac zielonego pojecia o czym pisza???? a no tak zeeby pisac po prostu tak jak ty to zrobiles bo cos cie ubodło w moim zachowaniu,a wspominasz o chamstwie i dobrym zachowaniu............prosze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1angel ja też znam odpowiedź na zadane pytanie. icon_twisted.gif
Ale zazwyczaj rozmawiam z ludźmi prezentującymi odpowiedni poziom tzw. kultury osobistej. Wówczas nawet jeśli się moi interlokutorzy się mylą, lub ja się mylę lub czegoś nie wiem, obie strony potrafią się odpowiednio zachować, przy szacunku dla obu stron.

Faktycznie Kolego Lolek79 masz rację "świat się nie kończy na tym, czy na innym forum".

Niniejszym temat zamykam i robię to też charytatywnie.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...