Skocz do zawartości

Zestaw głośnikowy z dobrym bassem do 1500zł


DareksoF12

Recommended Posts

Cytat

sprawdz na YT mozliwosci.



Kolejna bzdura kolego (chyba już nie pierwsza). Na YouTube co sprawdzisz ???? Poza wyglądem zewnętrznym (nawet nie do końca) nic. Ktoś nagra coś mikrofonem z telefonu, udostępni na YT i oceniasz w ten sposób możliwości czegokolwiek ????

Szacun kolego.

PS. Na priv piszesz mi, że to Twój kolejny nik, kierujesz w moim kierunku jakieś inwektywy, zarzucasz, że chcę zabłysnąć na forum i że masz dużo kasy.

Pozwól, że odniosę się do każdego ze stwierdzeń.
To, że masz kolejne niki świadczy to wg mnie o tym, że wolisz się ze wcześniejszymi swoimi tekstami nie utożsamiać( zapewne ze względu na treść), na temat inwektyw się nie wypowiem, kolejnie - nie zamierzam błyszczeć na forum, gdyż moja wiedza w porównaniu z innymi forumowiczami jest nikła i mam taką świadomość, aczkolwiek uważam, że co nieco wiem, więc staram się też pomóc innym na tyle ile mogę. A jak masz dużo kasy, to gratulacje.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DareksoF12, napisz pierwszy post zgodnie z zasadami, to postaramy Ci się pomóc. Bo nie wiemy nic o Twoim pokoju (wielkości, możliwości ustawienia kolumn) o muzyce jakiej słuchasz, o upodobaniach brzmieniowych (poczytaj inne wątki w co drugim o tym mowa). Posiłkuj się tematem założonym przez RoRo. Tam się dowiesz jak poprawnie taki pierwszy post się pisze:
http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html

I jeszcze jedno. W języku polskim niskie tony, o które Ci chodzi, to ostatecznie może być bas (przez jedno "s"). Bass, to co innego. Sprawdź choćby tu:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bass

Co się zaś tyczy użytkownika o nicku Lolek79, to moim zdaniem tego typu zachowanie spada poniżej poziomu wszelkiej krytyki.
Można mieć dużo pieniędzy, ale być bardzo ubogim na umyśle.
Sądzę, że moderacja przychyli się do mojej prośby o zbanowanie Lolka79, ponieważ są sygnały od wielu osób, że nie jest on mile widziany na forum a jego zachowanie jest co najmniej niestosowne o ile nie niesmaczne.
Sposób wyrażania się tego forumowicza świadczy tylko o jego niedojrzałości i dużym stopniu frustracji. A insynuacje pod adresem Simsona, są co najmniej bezczelne.

I rzeczywiście sprawdzanie jakości dźwięku na YT jest tak samo logiczne jak lizanie lizaka przez szybę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co się zaś tyczy użytkownika o nicku Lolek79, to moim zdaniem tego typu zachowanie spada poniżej poziomu wszelkiej krytyki.
Można mieć dużo pieniędzy, ale być bardzo ubogim na umyśle.
Sądzę, że moderacja przychyli się do mojej prośby o zbanowanie Lolka79, ponieważ są sygnały od wielu osób, że nie jest on mile widziany na forum a jego zachowanie jest co najmniej niestosowne o ile nie niesmaczne.
Sposób wyrażania się tego forumowicza świadczy tylko o jego niedojrzałości i dużym stopniu frustracji. A insynuacje pod adresem Simsona, są co najmniej bezczelne.

Moderacja już po kilku pierwszych postach (czyli od początku drugiego wątku) przyglądała się temu delikwentowi dając mu szansę na poprawę-aż w końcu dostał bana...A jego bezczelne (a potem wręcz chamskie...) zachowanie jest po prostu smutne -i jak inne tego typu postępowania prowadzi do usunięcia z naszego Forum. Krótko mówiąc-Forum obejdzie się bez prowokatorów (oraz spamerów i różnego typu reklamogłąbów).

Cytat

I rzeczywiście sprawdzanie jakości dźwięku na YT jest tak samo logiczne jak lizanie lizaka przez szybę.

Pomysł z wykorzystaniem do tego celu wątpliwej jakości nagrań z YT jest tak samo logiczny jak inne "posty" (celowo zastosowałem cudzysłów) tego człowieka icon_smile.gif
Pozdrawiam


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Edifiera sluchalem i wiem o czym pisze to po pierwsze. Nie pisalbym gdybym nie slyszal jak simpson o rp280 ktore to slyszal poszukując swoich litewskich monitorow. to tak jak umowic sie na jazde probna SCANIĄ czyli wielką ciezarowką szukajac malego auta rodzinnego ,jak dla mnie klamal i napisal to co myslal i tyle. nie uwazam sie za osobe chamską ,nie lubie po prostu jak ktos zawraca mi glowe kto pare miesiecy wczesniej sam pisze "plose was o pomoc "a potem usiluje doradzac innym jako znawca tematu. Na kazdy temat odpisujesz,doradzasz-skromnosci troche. Napisalem ci wiadomosc i poinformowalem cie co mysle o takich typach jak ty ,zebys mial chonor przyjal bys to na szczene a ty jak to LOLKA ,kolega BOLEK ratujesz sie donosem. rozkminianie takich charakternych forumowiczow sostawiam do indywidualnej oceny i jest to moj ostatni wpis na tym forum "audiofilsko-ormowniczym"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i świetnie, że to Twój ostatni post. Bo ani nie piszesz z sensem ani poprawnie.
W Twojej okolicy honor jest przez "ch"? icon_rolleyes.gif To taki i honor pewnie.
A szczena to mnie opadła jak przeczytałem ten żałosny post.
I co to ma być? Obszczywanie innego forumowicza, bo zabrakło merytorycznych argumentów?
A masz pewność, że Simson nie słuchał tych kolumn? Bo ja nie mam pewności, czy Ty cokolwiek słuchałeś.
Przez parę miesięcy można sporo się nauczyć, jeśli się dużo słucha i wyciąga wnioski.
Są na forum i inni znawcy tematu. Gdyby Simson pisał głupoty, na pewno ktoś by mu zwrócił uwagę.
Życzę Ci abyś miał więcej czasu na słuchanie i analizowanie dobrego audio, to i frustracja być może przeminie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na forum inni znawcy ktorzy zwrocą uwage????? A gdzie ci znawcy byli jak ich szanowny kolega MOBYDICK pisal ze bas najlepiej slyszalny jest od 100hz??????? W temacie o subie. Klepcie sie dalej po plecach i pocieszajcie po tym jak ktos napisze pare inwektyw jak to simson napisal choc wcale mu nie ublizylem piszac ze szuka szacunku i poklasku na forach bo w zyciu prywatnym wpi....ol na osiedlu a w zeszytach ch..e i lemy w kanapkach. Tak wlasnie powstają "znawcy" na tym forum,pisza i powielaja odpowiedzi ,udajac ze sluchali kazdej kolumny pisza to co przeczytali w 20 innych postach i tak w kolko. ZENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A NAUKA W TYM TEMACIE POLEGA NA SLUCHANIU A NIE CZYTANIU CUDZYCH OPINII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...