Skocz do zawartości

Jakie kupić słuchawki do 200 - 300 zł.


Recommended Posts

Jako że jest to mój pierwszy post na tym forum, chciałbym wszystkich przywitać. Witam!

Znalazłem się u was, ponieważ jeśli chodzi o wiedzę o dźwięku oraz sprzęcie audio jestem totalnym zerem. Potrzebuję porady co do doboru słuchawek, słuchawki mają mi służyć do słuchania muzyki (rap/utworów typu: "epic music" oraz do grania). Posiadałem kiedyś słuchawki Logitech G430 ale zwróciłem je w ten sam dzień, ponieważ garnek po zupie jest od nich wygodniejszy. Wspominam o nich, ponieważ urzekła mnie w nich jedna rzecz, a mianowicie to, że gdy testowałem je właśnie słuchając "epic music", była pokazana scena przelatującego smoka, w momencie gdy zatrzepotał on skrzydłami, po całej mojej czaszce rozległy się delikatne wibrację, a dźwięk był tak uderzający jak gdyby ten smok przelatywał w moim pokoju. Własnie takich słuchawek poszukuję, chciałbym wydać maksymalnie 200 złotych, aczkolwiek gdyby były jakieś do 300 zł które były by nieporównywalnie lepsze od tych do 200zł , to nie będę się patyczkował. Najlepiej żeby słuchawki były duże, okalające całe ucho i posiadały jakąś możliwość przewiewu powietrza, pocące się uszy przy złych słuchawkach to u mnie standard. Nadmienię jeszcze, że muszą to być słuchawki na jacka, ponieważ chciałbym je wpiąć w mikrofon Blue Yeti, automatycznie wyklucza to potrzebę mikrofonu w słuchawkach (wolę bez mikrofonu). Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...