Skocz do zawartości

Jaki odtwarzacz blu-ray ?


konradzzzz

Recommended Posts

Dzień dobry.
Pomyśl o drobnym zwiększeniu budżetu i spójrz na Oppo BDP-103EU (http://q21.pl/oppo-bdp-103.html). To moim zdaniem bezkonkurencyjny odtwarzacz w kwesti tak audio, jak video w swoim budżecie.

Zapraszam serdecznie na prezentacje do naszego salonu, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiscie służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oppo ma cinacvie ale to zostało już złamane programami na PC bodajże DVDFab itp.
https://www.oppodigital.pl/baza_wiedzy.html

Ja bym na twojm miejscu poszukał Philipsa BDP9700 ma on w torze audio kości BB i tego samego Marvela(w torze video co oppo 103eu) i jak czytałem test w AV nie ustępuje dźwiękiem od oppo a jest owiele tańszy od oppo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego okresu moge ci polecić bo mam sam Philipsa 7700/12 ma on procka Cinema Perfect HD analogowe 7.1 i sprawuję się naprawdę dobrze obraz żyleta,skalowanie do 4K i jest bardzo multimedialny.Nie ma cinavii nawet po aktualizacjach.Jego następcą jest teraz 7750/12 bebechy ma te same rózni się tylko że ma Miracast ale nie wiem czy ma cinavie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 93 na pewno jest starszy marvel i jak mnie pamięć nie myli i torem audio też się będzie i to bardzo różnił miedzy 103eu.Nawet jak dobrze pamiętam płytka 8 kanałowa była jednakowa w modelu 95.Więc model 93 możesz porównywać z 95 a nie 103eu/D.Więc się funkcjonalnością jak i obrazem i dźwiękiem 93 będzie się różniła i to bardzo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...