Skocz do zawartości

Kino domowe 5.1.


Kowasiu

Recommended Posts

Witam.
Jestem zainteresowany zakupem nowego kina domowego, cena max 3200. Kino musi być dostępne w sieciówkach ze względu na zakup na raty. Kino będzie bardziej używane do słuchania muzyki i sporadycznie do oglądania filmów na komputerze, który jest podpięty do telewizora Samsung UE40J5100.Kino chciałbym podłączyć do telewizora, komputera z telewizorem i komputera z monitorem, jeśli jest taka możliwość.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Sprzedaż na raty nie jest wyznacznikiem zakupu w sieciowkach pamiętaj o tym. Jeśli koniecznie chcesz tam kupić zapytaj tam o pomoc. Doradza Ci z tego co mają.

W pierwszej kolejności jeśli chodzi o podłączenie to nie ma żadnego problemu wz,ydtko może być że sobą spięte.
Druga sprawa, jeśli piszesz o słuchaniu muzyki głównie to wziąłeś pod uwagę zakup stereo?
Zagra to lepiej po prostu tylko bez efektów kinowych.

Co do zestawów kinowych z nowych to moja propozycja to Yamaha 481 lub onkyo 545 z kolumnami quadral quintas 6500
Co do systemu stereo
Amplituner onkyo 8130 z kolumnami para magnat shadow 207.

W razie pytań lub wycen zapraszam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.
Budżet nie jest duży, nie daje wielkiego wyboru dobrych jakościowo zestawów. Z mojej strony proponowałbym zestaw, oparty na bardzo dobrym amplitunerze Denon AVR-X1300W oraz zestawie kolumn 5.1 polskiej marki STX. To uniwersalny zestaw, przyzwoicie grający także w stereo, moim zdaniem zdecydowanie najlepsza opcja w danym budżecie. W naszym salonue możesz zakupić powyższy zestaw poprzez raty on-line przez BNP Pariba lub Credit Agricole.

Zapraszam serdecznie, w rzepaku pytań oczywiscie służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...