Skocz do zawartości

Jaką mini wieże kupić do + - 1000 zł ?


zigi

Recommended Posts

Witam,
jestem nowym użytkownikiem forum. Z góry dziękuje za zapoznanie się z moim tematem. Nie będę ukrywał w kwestiach doboru audio jestem amatorem. Jakiś czas temu przeprowadziłem się i nadszedł czas zakupu sprzętu grającego. Mieszkam w jedno pokojowym mieszkaniu (pokój o przekroju prostokąta - 24 m2). Ze względu na ściany wręcz z tektury (słychać wszystko) oraz 1 pokój do dyspozycji zdecydowałem się na zakup mini wieży. Zależy mi tylko na nagłośnieniu jednej połowy pokoju gdzie znajduję się w linii prostej sofa + stolik + telewizor (po krótszym boku). Głównym celem całego zestawu jest cd i tuner - żona słucha dużo radia. Dodatkowo chciał bym podpiąć się pod telewizor. Zawsze to lepiej niż głośniki w TV. Przed przeprowadzką korzystałem z głośniczków komputerowych Creative T40. Jak na głośniczki komputerowe nie były złe... Głównie słucham rocku i muzyki elektronicznej. W tym przedziale cenowym w grę wchodzi sprzęt używany lub powystawowy z gwarancją. Głównie skłaniam się ku zakupowi starszego sprzętu ( podobno co starsze to lepsze i miej awaryjne). Poniżej zamieszczam kilka propozycji nad którymi się zastanawiam:


1. Yamaha PianoCraft RX-E 200 + kolumny CDX-E200 za 600 - 650 zł ( główny faworyt)
2. Yamaha PianoCraft RDX-E700 + kolumny NX-E700 za 800 zł
3. Denon Udra m7 (sam amplituner) za 170 zł bez kolumn - podobno bardzo dobry sprzęt zwłaszcza gdy dokupi się kolumny od kompletu.
lub coś z nowszych:
4.Denon CEOL PICCOLO (N-5) + kolumny SCN-5 za 1100 zł z gw.
5. Onkyo Cs- 255 za 600 zł lub Cs- 255 za 500zł z gw
6.Yamaha PianoCraft MCR-332 + kolumny CRX-332 za 800 zł z gw

Im więcej wejść oraz lepszy wygląd tym lepiej ale oczywiście priorytetem jest jakość dźwięku.

Jeśli ktoś miał jakieś doświadczenia z w/w sprzętami lub poleca jakiś konkretny model będę wdzięczny za pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...