Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.
Przymierzam się do zakupu głośników komputerowych, mam problem z wyborem sprzętu który by mnie usatysfakcjonowała.
Chciałem zakupić Edifier 5.1 S760D ale nie wiem jak będą się sprawdzać przy słuchaniu muzykii inną alternatywą był aktywne monitory bliskiego pola, jeszcze inną opcją jest złożenie własnego zestawu stereo.
1) Ile pieniędzy możemy przeznaczyć na sprzęt?
3000 zł
3) Czy chcemy sprzęt stereo, kino domowe czy sprzęt analogowy (gramofony, lampy), bo od tego zależy m.in. dobór działu.
Głosniki komputerowe
2) Czy sprzęt ma być nowy, czy używany.
Nowy
5) Jaka jest powierzchnia pokoju?
22m2
6) Jakiej muzyki słuchamy
Nie ograniczam się do jednego gatunku słucham mogę rzec wszystkiego, ale głównie to hard rock,metal alternatywny,muzyka elektroniczna i klasyczna.
Dziękuje za pomoc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jak dla mnie są to jedne z najlepszych dostępnych głośników komputerowych na rynku, czytałem wiele opinii. Odpowiedz sobie tylko na dwa pytania: Czy potrzebujesz aż tak potężnych głośników? Czy masz wystarczająco duży pokój na tak potężne głośniki 5.1? Co do drugiego pyt, jeśli masz to w tej cenie dostał być 2x lepiej grające kino domowe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...