Skocz do zawartości

Zakup sprzętu do 3 tys.


ed23

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No tak, pisałeś, że chcesz puścić osobną linię do pokoju syna.
Ale uważam, że to z kilku powodów zły pomysł.
Naprawdę lepiej będzie kupić mu jakiś niedrogi wzmacniacz. A Ty będziesz mógł słuchać swobodnie i niezależnie od niego.
Wzmacniacz 200 - 300 zł. Odtwarzacz CD, praktycznie od 50 zł można coś kupić. Albo może coś masz? Nie chce mi się z powrotem tego wszystkiego wertować.

Wzmacniacza dla Ciebie możemy poszukać. Oczywiście jeśli się upierasz przy podwójnych zaciskach, to ok. Ty decydujesz.
Myślę, że w weekend jak mi czas pozwoli (bo mam go teraz bardzo mało) pomogę szukać.
Co co Arcama, to rzeczywiście mają kłopoty z potencjometrami. Dlatego trzeba to przyjąć do wiadomości i w razie czego być przygotowany, na wymianę (warto, bo to dobre wzmacniacze), albo szukać urządzeń innej marki.

Oczywiście napisz coś więcej, co o tym sądzisz i jeśli się da opisz jak grają Xaviany, czy Ci się podoba?
Ale nie zdziwię się, że może nie usłyszysz ich potencjału przy tym w dodatku "padającym" wzmacniaczu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ed23. Może okaże się pomocne - co prawda nie słyszałem Max-250, ale 450 już tak. Jakiś czas temu wybrałem sie z kolegą na odsłuch, bo chciał wymienić swojego Roksana Kandy. 450-tka zagrała miękko, hmm, w miarę "dostojnie(?)", poprawnie.... Zabrakło nam jednak "powietrza", jasno określonego charakteru. Spodziewaliśmy się nico więcej, a właściwie więcej możliwości sonicznych adekwatnych do ceny. Prawdę mówiąc Roksan zagrał dużo ciekawiej. Zaznaczam - to był Max-450 i grał z innymi kolumnami u sprzedającego (Klipsch). Nie namawiam do wypisania z listy 250-tki, ale też nie będę namawiał do zachwytu, tym bardziej, że 450-tka to piętro wyżej. Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej, to podaj tu wszystkie ciekawe wzmacniacze jakie znajdziesz. A my będziemy eliminować. I może wybierze się tak najlepszy?
Ja niestety nie mam czasu szukać.

Szkoda jednak, że się uparłeś na opcję wzmacniacza z dwoma parami zacisków głośnikowych.
Moim zdaniem to niepraktyczne, bezsensowne i raczej kuriozalne. A niedrogie rozwiązanie podałem Ci wcześniej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1angel już miesiąc temu proponował Thule IA-60, a "setka" jest lepsza.
Jak jest w dobry stanie i z pilotem w komplecie to warto brać (oczywiście w rozsądnych pieniądzach).

Cena jest rozsądna - a masz możliwość odebrać osobiście, czy tylko wysyłka?

Pozdrawiam
PS. To dobrze że odpuściłeś sobie wymóg pracy z 4 kolumnami
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ed23, jak patrzę na to co i jak Ty piszesz i co my, to mam nieodparte wrażenie, że piszesz smsy icon_mrgreen.gif
Zdanie, dwa (góra). To ma być dyskusja, czy co do jasnej Anielki?
Moja mama mówi na taką okoliczność, że trzeba wywlekać z Ciebie informacje jak kość psu z gardła.
Forum służy do dyskusji a tu mam wrażenie jakbyś musiał płacić za każde napisane słowo dużo pieniędzy.
Zawsze jesteś taki "wylewny"? icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...