Skocz do zawartości

Wzmacniacz Dual CV80 warto?


Jakub96

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.Zastanawiam się nad zakupem wzmacniacza Dual CV 80 w związku z tym chciałbym poznać opinię kogoś kto miał już do czynienia z tym sprzętem czy warto? Wzmacniacz ma służyć do słuchania muzyki w stylu celine dion itp wieczorami wiem że nie jest to wzmacniacz dyskotekowy człowiek który go sprzedaje mieszka daleko ode mnie i nie mam możliwości go przesłuchać,sprzedawca twierdzi że wzmacniacz cechuje się dużą szczegółowością,bassem,czystością,detalami,sceną czy rzeczywiście tak jest?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem do czynienia osobiście z tym wzmacniaczem. Ale z tego co wiem gra właśnie tak chłodno, dość jasno, szczegółowo.
I dużo tu zależy jakie kolumny się do niego podłączy. Z takimi o podobnym brzmieniu może być zbyt ostro, męcząco.
A jeśli chodzi o bas a prawidłowo o niskie tony, to ma niezłe. Bass, to co innego w języku polskim. Sprawdź.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie miałem do czynienia osobiście z tym wzmacniaczem. Ale z tego co wiem gra właśnie tak chłodno, dość jasno, szczegółowo.
I dużo tu zależy jakie kolumny się do niego podłączy. Z takimi o podobnym brzmieniu może być zbyt ostro, męcząco.
A jeśli chodzi o bas a prawidłowo o niskie tony, to ma niezłe. Bass, to co innego w języku polskim. Sprawdź.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bass

q
Dziękuje ci serdecznie za odpowiedź grać ma z kolumnami roth Oli 20.Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...