Skocz do zawartości

Słuchawki do ok 300zł.


Recommended Posts

Dokladnie ja proponowalem sc-s, ale tak jak napisalem, nie wypalilo... Natomist poluje na sc-l lub rc-l. Nie slucham jakos bardzo glosno - na poczatek audiolab by wystarczyl, pozniej napewno bym zmienil, ale mimo wszelakich opinii na taki wzmacniacz, ktory ma mozliwosc korekcji wysokich i niskich tonow... Byc moze mowie o sybilantach - nigdy nie spotkalem osoby, ktora wie dokladnie co to i mi o tym powie a z samego czytania co to nie zawsze mozna jednoznacznie ocenic...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jeśli chodzi o słuchawki do ~300zł, to ze swojej strony mogę gorąco polecić Brainwavz M3. Bardzo przyjemne, niemęczące, zrównoważone w całym paśmie brzmienie. Moje niestety po 4 latach się zepsuły, ale kolejnych raczej nie kupię, bo ostatnio i tak już prawie ich nie używałem, 99% muzyki słuchałem z kolumn.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem już polecane wcześniej beyerdynamic dt 990 pro i w chwili obecnej muszę przyznać, że nie miałem okazji słuchać muzyki na lepszych słuchawkach. Musiałbym audiowita przepraszać na kolanach za moje pierwotne słowa... W chwili obecnej jestem po prostu zachwycony!!! Gorąco polecam, ale mimo to dzięki za odpowiedź Kostku.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...