Skocz do zawartości

odtwarzacz strumieniowy vs laptop


nowy777

Recommended Posts

Powiedzmy ze na razie są w top 3,odslucham jak bede w pl. Mają tez mozliwosc upgradu,duzy plus. Mozna isc na latwizne i kupic jakies KEFY ,ale niech bedzie icon_smile.gif rusze 4 litery i porownam,poslucham.STREAMER MAGIG 6 tez tam bedzie na 99%. Ztego co czytalem powinno mi sie spodobac i O YEAHHHH BEDE SLUCHAL Z SUBEM icon_smile.gif)))) A NAWET DWOMA SVS SB2000,po skonsultowaniu sie z SVSem polecali do muzyki 2 mniejsze niz jeden wiekszy,poczatkowo mialbyc sb 13ultra i tego to mialem okazje posluchac(poczuc) i okresle to w audiofilskim stylu -PRZEKOT icon_smile.gif))
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wszelkie próby prowokacji i obrażanie użytkowników forum będą się kończyły natychmiastowym banem, ostatecznie usunięciem konta. Tymczasem zostałam zmuszona do wykasowania kliku postów z powodu rozpętanej przez Nowego777 kłótni. Zapoznałam się z tematem i nie widziałam ani jednego powodu do irytacji, a tym bardziej osobistych wycieczek pod adresem kolegów, którzy starali się pomóc. Nowy777 - takie zachowanie, w tym obrażanie innych, jest niedopuszczalne i urąga wszelkim standardom dobrego obyczaju, kultury i przyzwoitości. I nie będzie tolerowane na forum.

Z życzeniami miłego dnia,
Ola
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.



×
×
  • Utwórz nowe...