Skocz do zawartości

Przewody , kable glosnikowe


Recommended Posts

Zależy jakiej subtelnej zmiany oczekujesz w systemie ? Czy może kabel ma tylko jakoś połączyć kolumny i wzmacniacz ? Tylko wtedy byś nie pytał... nie mniej nie napisałeś zbyt wiele.
Melodika PR to przyzwoity kabel głośnikowy, solidny, lekko łagodzi dźwięk, nieco faworyzuje bas, pytanie czy jest ci potrzebne przy Mission m32i ? One mają basu dużo i grają w górze też już łagodnie, z drugiej strony Yamaha górę ma dokładną, a resztę pasma też trzyma w ryzach i dźwięk nie jest rozlazły . To może być fajny duet, ciekawie wzajemnie się uzupełnijący.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoundQ podłączyłeś już sprzęt czy czekasz na kable?
Chciałem żebyś podzielił się wrażeniami jak amplituner i czy masz jakieś porównanie z wcześniejszym który miałeś?(bądź słyszałeś na odsłuchach)
Też się noszę z zamiarem odsłuchania yamahy...ale jak wczoraj dzwoniłem do salonu....to się sprzedał i obawiam się że znów nie będzie mi dane...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a więc tak kabelki juz mam kanadyjsiej firmy Ultrali k"Caliber" series 12AWG 168Strands 6N OFC oczywiście z bananami w połączeniu gra świetnie. Brzmienie znakomite Góra jest świetna dół także mi odpowiada. Grają miękko subtelnie. Nie ukrywam ze mysle tez o drugim zestawie czegoś mocniejszego np dali zensor 7 lub czyms w tym stylu, ale narazie zachwycam się wysluzonymi missionami m32i może znajdzie się na nie chetny;)
Wiele funkcji Yamaszki wystarczy mi na długo długo. NET RADIO z tysiącami stacji internetowych z całego świata, flac, Bluetooth, Wi-fi, i cala reszta na plus. Oczywiście musiałem powiesić tv-ka i wstawić ja na środku meblościanki na honorowym miejscu.
Każdym nie zdecydowanym polecam bo warto.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest dobrze i nie piszesz co chcesz zmienić i widać też że jesteś zadowolony, to ta zmiana kabli trochę dla samej zmiany chyba ?icon_wink.gif

Cytat

ale narazie zachwycam się wysluzonymi missionami m32i może znajdzie się na nie chetny;)


Haha, a bardziej są wyśluzowane , czy wysłużone icon_wink.gif Ja mam w sypialni mniejsze 31i , faktycznie świetnie grają, zwłaszcza ta niższa średnica jest taka miękka i ciepła, kolumny mimo czasu są jak z pudełka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kable jak to mówią podstawowe z tymi jest duża różnica dołu no i góra tez jest lepsza. Jeśli chodzi o wysluzenie moich missionów to mam je od nowości i bardziej chodziło mi o wysluzene lata brzdekania dla moich uszu icon_wink.gif . Pozdrawiam
Cytat

Skoro jest dobrze i nie piszesz co chcesz zmienić i widać też że jesteś zadowolony, to ta zmiana kabli trochę dla samej zmiany chyba ?icon_wink.gif

Cytat

ale narazie zachwycam się wysluzonymi missionami m32i może znajdzie się na nie chetny;)


Haha, a bardziej są wyśluzowane , czy wysłużone icon_wink.gif Ja mam w sypialni mniejsze 31i , faktycznie świetnie grają, zwłaszcza ta niższa średnica jest taka miękka i ciepła, kolumny mimo czasu są jak z pudełka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...